Obrazek

Nowicjusz - gdzie nauczyć się strzelać w okolicy Wrocławia

StrzelecMichal
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2013, 22:10

Nowicjusz - gdzie nauczyć się strzelać w okolicy Wrocławia

Post autor: StrzelecMichal »

Cześć, jestem totalnym nowicjuszem, chciałbym się nauczyć strzelać w okolicy Wrocławia. Posiadam Hatsan 85, jednak chciałbym spróbować czegoś palnego. Jestem w stanie uzbierać grupę 5 osób, dojechać kawałek. Pytanie do was, gdzie tanio i w miarę dobrze?

Mam 25 lat, Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Jedź jutro na piknik do Beaverów. Poznasz tam trochę ludzi z Wrocławia i postrzelasz sobie z hatsana ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Tak jak pisałem Ci n na PW, mam w aucie wolne miejsca moge Cię zabrać.
StrzelecMichal
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2013, 22:10

Post autor: StrzelecMichal »

Cześć, wielkie dzięki za odpowiedzi. Niestety aktualnie jestem mocno przeziębiony + mam ważny egzamin w środę w pracy, więc niestety nie mogę dołączyć :/ Jednak od następnego tygodnia zawsze jestem chętny.

Pozdrawiam, Michał
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

To czytaj wiadomości w tym wątku ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Zdrowia
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Jak wyzdrowiejesz, to zapraszam z wiatrówką na pustynię :) Jeśli chodzi o broń palną, to we Wrocławiu możesz postrzelać, jeśli masz w portfelu kilka zbędnych "setek". Albo zajrzyj na kolejną edycję Wrocławskiego Pikniku Strzeleckiego (jeśli się odbędzie). Z tego, co czytałem, można tam postrzelać z broni krótkiej, cp i kbks
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Michał, z pół roku temu kumpel kupił grupona tu żeby sobie postrzelać dopłacił ciut do ceny gruponowej ale był zadowolony. Była krótka, beryl, bocznego zapłonu i jakiś wyborowy karabin.
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

TeEn pisze:Michał, z pół roku temu kumpel kupił grupona tu żeby sobie postrzelać dopłacił ciut do ceny gruponowej ale był zadowolony. Była krótka, beryl, bocznego zapłonu i jakiś wyborowy karabin.
Albo wybierz się na Tawerniaki :) Co prawda, ostatnio był "tylko" Glock i AK, ale na następne spotkanie Krzysiek obiecał beryla :)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
StrzelecMichal
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2013, 22:10

Post autor: StrzelecMichal »

Wisior pisze:Jak wyzdrowiejesz, to zapraszam z wiatrówką na pustynię :) Jeśli chodzi o broń palną, to we Wrocławiu możesz postrzelać, jeśli masz w portfelu kilka zbędnych "setek". Albo zajrzyj na kolejną edycję Wrocławskiego Pikniku Strzeleckiego (jeśli się odbędzie). Z tego, co czytałem, można tam postrzelać z broni krótkiej, cp i kbks
szkoda, że tak drogo:/ Takie duże miasto...
TeEn pisze: Michał, z pół roku temu kumpel kupił grupona tu żeby sobie postrzelać dopłacił ciut do ceny gruponowej ale był zadowolony. Była krótka, beryl, bocznego zapłonu i jakiś wyborowy karabin.
przyznam szczerze, że myślałem o tym, muszę zadzwonić, bo z tego co pamiętam standardowo jest dosyć mała ilość strzałów
Wisior pisze:Albo wybierz się na Tawerniaki :) Co prawda, ostatnio był "tylko" Glock i AK, ale na następne spotkanie Krzysiek obiecał beryla :)
Tawerniaki? Domyślam się, że to impreza wewnątrz forumowa?


a co myślicie o tym?http://strzelnica-zabkowice.pl/?pl_cennik,20

zbiorę 5 osób to nawet cena nie będzie wysoka. Na początek 0.22 ok?
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Jeśli masz własny sprzęt to dużo taniej jest w Bronówku (okolice Wałbrzycha)
Strzelnica tania (25pln bez ograniczeń czasowych) i ogólnodostępna , ja tam jeżdżę (super miejscówa na palną).
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

StrzelecMichal pisze: Tawerniaki? Domyślam się, że to impreza wewnątrz forumowa?
Na Tawernie nie ma imprez zamkniętych :PP A na początek zapraszam na strzelanie do Beaverów
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

...
radcom
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2012, 14:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: radcom »

Zapisz się do klubu. Zapłacisz składki i będziesz mógł strzelać z broni klubowej. Z czasem zrobisz kwity i będziesz miał własną broń i amunicje. Pojedziesz sobie na strzelnicę i Będziesz strzelał do znudzenia. Taniej nie wyjdzie nigdzie indziej...

pozdrawiam, radcom
StrzelecMichal
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2013, 22:10

Post autor: StrzelecMichal »

radcom pisze:Zapisz się do klubu. Zapłacisz składki i będziesz mógł strzelać z broni klubowej. Z czasem zrobisz kwity i będziesz miał własną broń i amunicje. Pojedziesz sobie na strzelnicę i Będziesz strzelał do znudzenia. Taniej nie wyjdzie nigdzie indziej...

pozdrawiam, radcom
radcom, możesz napisać kilka zdań więcęj na temat klubu? Gdzie taki znajdę, który warto. O szczegóły oczywiście nie pytam, to już sam wydzwonię.
ODPOWIEDZ