Obrazek

Jakie skupienie na 10 m można osiągnąć z Hatsanem .

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Wyniki ze stojącej to nie wyniki karabinu, a Twoje. Usiądź, oprzyj na czymś karabinek, to będzie to wtedy miarodajne.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Myślę jakbyś się tak nie zapierał to byś miał lepsze wyniki :) spróbuj z pozycji stojącej nie podpierać się o nic. :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

dobra tak zrobię, jwszcze dzisiaj .
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

dziś próbowałem zobaczyć jakie ja mam skupienie na 10 m. I musze powiedzieć że wyszło to żałośnie z paru powodów. 1 Zimno i cięzko wystać w bezruchu. 2 wiatr wiał co nie miało wpływu na śrut ale na mnie owszem. 3 Jeszcze nie rozpacowałem mojej lunety. 4 śrut okazał się do kitu. 5 wiatrówka chyba jeszcze nie doszła do siebie po tunigu. 6 brak trenigu. 7 złe ustawienie wysokości tarczy. 8 zgrabiałe palce nie czują spustu. Tak więc wynik do tarczy na 10 m był żałosny i nie nadaje się do pokazania. skupienie było w granicy punktowanego pola na całej tarczy czyli żałośnie. Możę nastepnym razem na normlanej strzelnicy.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

nic z tego , po ostatnich ostatkach gdy wziołem dzis do rąk karabinek ;) to go odłożyłem bardzo szybko ;) do pokrowczyka, nastepnie udałem się do lodówy ;) i to bylo to czego było mi trzeba dzisiaj, tak że następne testy niebawam,zamówiłem exakta jeszcze z niego nie strzelałem, bede więc zwiękrzał dystans

[ Dodano: 2006-12-04, 01:16 ]
dystans do lodówki też ;)
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

przed strzelaniem dobrze jest troche posuszyć, zdaje się o tym też zapomniałem ... no i widać efekty...
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

przed strzelaniem dobrze jest troche posuszyć,
Święte Słowa ;)

Strzelałem na 20 m dzisiaj,(tarcze na dniach, bo baterki padły w aparaciku )rewelacji nie ma przy niezapartej stojącej,z takiej stojącej wolnej, to nie lada sztuczka wyciąć tego kropka ;) w tarczy ;) .Pucha nie miała by żadnych szans w pionie wszystkie tylko wyżej niż kropek i różnie ale w polu punktowanym ;) ,exakta nie ma jeszcze będzie z 4 dni może,bardzo mnie ciekawi co to za śrucik i jak z mojego Harego będzie szedł
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Zablokowany