Obrazek

Wiatrówka na Co2 do 2500 pln.

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
dany
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 210
Rejestracja: 03 paź 2009, 21:36
Lokalizacja: sanok

Post autor: dany »

z tych trzech to wybrał bym cz ke , czy te nowe cz ki nie mają większego kartusza ??
( dłuższego ) igla to sobie daruj jak i wszystkie z kalibrem 5,5 , do strzelania w limicie to
only 4,5 mm , falkon jakiś kombinowany :hm:
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Jest CZ Hunter z większym kartuszem, ale on i tak nie daje tyle, co FLAKON. :cisza: Przekombinowany wcale nie jest - wręcz prosty, a w Hunterze trzeba natychmiast wymienić osadę na dopasowaną (custom), bo to woła o pomstę do nieba ( w Łuczniku jest lepsza). :hm:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

CZ 200 Hunter ma zupełnie przyzwoitą i wystarczającą ilość strzałów (ma większy katrtusz), osada w tym modelu jest zupełnie inna niż w poprzednich dwusetkach przypomina bardziej osadę od 634 i jej jedyną wadą jest trochę niska baka. Po za tym składny, lekki i w miarę dobrze wyważony karabinek i trwały w użytkowaniu, na dodatek ma spore możliwości w regulacji, minus to brak quick fill-a.
Inne zalety to kupujesz nową wiatrówkę masz zupełnie dobry dostęp do części zamiennych, mnóstwo porad i tutoriali w necie, jeżeli sam masz dwie lewe ręce to znajdziesz kupę ludzi którzy znają ten system i potrafią coś poradzić.
To wszystko co opisałem w dużej mierze dotyczy także Hatsanów AT-44, ale do CZ-tki mam osobiście większy sentyment i zaufanie.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Posłuchaj Roberta, a będziesz zadowolony. CZeśka z tych 3 aukcji jakie podałeś wypada najlepiej. Moja żona strzela z CZeśki (wcześniej z niej strzelała Basia, która ma ją nawet w avatarze). Ta sama CZeśka jest na obrazku w banerze E-Tawerny u góry strony). Różnica jest tylko w osadzie i kartuszu. Ale ten model, który podałeś wypada na + w porównaniu do CZeśki z dwudzielną osadą.
Obrazek Obrazek
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

Czekam właśnie na huntera jak popykam to opisze ale z tego co już wiem stosunek ceny do jakości jest najlepszy z karabinków tej klasy :)
a poza tym mając 634 do osady nie musze sie przyzwyczajać :) ale jeżeli planujesz startować w zawodach to niestety trzeba zmienić :/
;slavka634;
ODPOWIEDZ