Obrazek

Powitać i pytanie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-aitan-
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:42
Lokalizacja: Katowice

Powitać i pytanie

Post autor: -aitan- »

Jako że nowy tu jestem na dzień dobry przywitać się chciałem :) .

Zastanawiam się od czego zacząć ale może od początku będzie najlepiej .
Jesienią ubiegłego roku nabyłem jak mi się wydawało wiatrówkę :D w firmie bardzo reklamowanej w TV . Po paru oddanych strzałach przez podwórko dł 15 metrów można było powiedzieć że zaspokoiłem chwilowo głód młodzieńczy który już bardzo długo we mnie wzbierał. Zimę jakoś przetrzymałem no i znów zrobiło się ciepło więc dalej strzelać ..... Umówiłem się ze szwagrem , on zabrał swoją giwerę i postrzelaliśmy. po około 200 strzałach odpadła mi luneta (jak to dumnie brzmi 4x20, jakiś szmelc) którą z takim trudem montowałem. Po ponownym założeniu spadała już prawie regularnie , strzał siały się po tarczy jak cholera - początkowo myślałem że to moja wina ale potem stwierdziłem że to musi być coś innego, więc po zakończonej zabawie google poszło w ruch ..... i o zgrozo co ja dobrego kupiłem :zdziwko: :hm: :nie: Norconia B3 aby dużo nie pisać a szwagier co wydawał mi się dużo lepszym wyborem ma Crosman Quest :/ , POLAK MĄDRY PO SZKODZIE. I tu powoli zbliżamy się do puenty. Teraz jak poczytałem fora i trochę pooglądałem w sklepach wiem co bym chciał mieć :
HATSANA 55 po tuningu lub
HATSANA 95 również po tuningu
I tu mam do Was pytanie czy jest tu ktoś z Katowic lub okolic kto ma taką zabawkę chciałbym móc wystrzelić choć parę śrucin przypasować się i podjąć dobrą decyzję

Z góry wielkie dzięki
pozdr Andrzej
wachu
Posty: 146
Rejestracja: 12 lut 2011, 13:21
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: wachu »

Witam na forum,
Jako, że pierwszy przeczytałem Twój dość obszerny post (oczywiście, nie mam nic przeciwko), postaram się odpowiedzieć na pytanie. Niestety nie jestem z Katowic, jednak szczerze mogę polecić h95. Zachęcam do tuningu na własną rękę, ponieważ poznasz swój karabinek i oszczędzisz trochę grosza na lepszą lunetę.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

ja polece H55,system to samo co w H95,inne drewienko,zdaje sie ze w cekausie jest juz po alchemiku.

na początek styka :D

z czasem bedzie albo lepsza sprezyna lub juz pcp :D
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
Misiak Tadeusz
Posty: 157
Rejestracja: 22 lut 2009, 13:28
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Misiak Tadeusz »

WITAJ!!! WITAJ!!!
QB-79
Nie strzelać do kurek wodnych.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Witam
Gratuluję determinacji ;D w strzelaniu z Norconii :hihi:, wiem coś o tym.
A na Twoje pytanie odpowiem w ten sposób
Hatsany 55-95 mają ten sam system. Różnią się osadą i bezpiecznikiem, więc wybierz który będzie Ci bardziej leżał ;D
O ile sobie dobrze przypominam to jest kilku kolegów z Katowic. Odezwą się na pewno ;D
Pozdrawiam
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Witaj ;)

Grupa Hunterów na Śląsku dosyć prężnie działa, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem właściciela takiego karabinka...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
mrk
Posty: 225
Rejestracja: 22 lut 2007, 19:13
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mrk »

Cześć
AA S400
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

Witam :)
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
oskard
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2011, 7:33
Lokalizacja: Bialsko Podlaskie

Post autor: oskard »

Pozdrawiam ciepło , ja też nie dawno dołączyłem do grona zakręconych Hatsanowców , jeśli do tej pory jeszcze nic nie kupiłeś zobacz sobie mój temat z kwietnia zakładka trzy gwint w lufie jak mnie załatwił nie uczciwy sprzedawca bo możesz się naciąć na szmelc i nie ważne co będziesz kupować czy Slavię czy Hatsana miej oczy otwarte.
Jestem z tej daty co służba wojskowa była obowiązkowa i czyszczenie broni było dwa razy w tygodniu.
Czytam fora i cytuje : nie trafiam , luneta nie dobra,. zile celuje , poziomice przyczepiam sobie do karabinka , a to nic innego karabinki są wypuszczane bez kontroli jakościowej bo fabryki idą na całość poniewasz są zbrojeniówką , oprócz naszych wiatrówek produkują inne ciekawostki wykorzystywane w totalnej zagładzie ludzkości .
Certyfikaty mają pod niektóre egzemplarze, a my się bujamy z tym całym złomem.
oskard
ODPOWIEDZ