Obrazek

Nowy AA Pro Sport

Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Jaro pisze:Dziękuję Panowie.
Chociaż na ścianę bym go nie powiesił :maruda: Piotrze nie żal by Ci było marnować takiej maszyny do dziurkowania kartonu ? :lol:
Jarku, na ścianie w mojej zbrojowni wisi kilka sprzętów, niektóre nawet fajne... :lol: Jednak ze sprężyn przestałem już strzelac - nie ten feeling. Robiłem to od 74 r. i starczy. Lubię PCPy i tylko w to będę ładował kasę, ale nigdy na podmiankę, tylko jako dozbrojenie. PSa miałbym tylko dla mania - i dlatego na ścianę (może parę razy w roku....). Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Zet pisze:Jarek ja Cie dorwe za te ostrzeżenia na najbliższym zlocie jakimś
Przyjąłem zaproszenie :piwo:
zack pisze:jeszcze jakiś pistolet by się przydał
Myślę o HW45 :hm: Może kiedyś dozbieram na taki sprzęcik ....
Cortez pisze:PSa miałbym tylko dla mania
Jak będę sprzedawał PS to masz prawo pierwokupu :D
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Jaro pisze: Jak będę sprzedawał PS to masz prawo pierwokupu :D
Dzięki :D Na razie skupiam się na nowej optyce (pod nowy sezon) i ewentualnie na drugim rozrywkowym PCPie... 8)
PS. Wiesz, z czego strzelam, dlatego drugi musi byc "rozrywkowy". ;)
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Cortez pisze:Dzięki :D Na razie skupiam się na nowej optyce (pod nowy sezon) i ewentualnie na drugim rozrywkowym PCPie...
To było brać do rozrywki BMKę ;D. I nie marudź że stary jesteś ;D. Człowiek ma tyle lat na ile się czuję ;D

Jarku, to na jesiennych Tawerniakach startujesz z PSem, nie ma to tamto. Zrobimy grupę PS ;D

Sorki za OT
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

zack pisze:
Cortez pisze:Dzięki :D Na razie skupiam się na nowej optyce (pod nowy sezon) i ewentualnie na drugim rozrywkowym PCPie...
To było brać do rozrywki BMKę
Nie żartuj....proszę. Dla mnie rozrywka zaczyna się od AA S-400 ;)
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Cortez pisze:
zack pisze:
Cortez pisze:Dzięki :D Na razie skupiam się na nowej optyce (pod nowy sezon) i ewentualnie na drugim rozrywkowym PCPie...
To było brać do rozrywki BMKę
Nie żartuj....proszę. Dla mnie rozrywka zaczyna się od AA S-400 ;)
Leniuch ;D :hihi:
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Doświadczony optymista... :hm:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
cris
Posty: 758
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: cris »

janekk4501 pisze:A już go rozebrałem, umyłem, smarowałem no i norma 14j i tyle, ale jutro zrobię przekładkę z tx hoganowych części i zobaczymy, czyli tx pójdzie do ludzi fabryczny, o ile wogóle pójdzie
Kurde power ma niczym slavia :lol:
A jak bebechy przełożysz to znowu się zaczną skoki V0 jak w HC ... hi hi hi
No i cenę chyba jeszcze obniżyć będziesz musiał na HC ,bo już bez ,,magii Hogana"
Jaszcze trochę i łyknę tego HC :hihi:
No dość już tego ,,kopania lezącego" będzie dobrze zobaczysz.
Teraz pytanie -tylko szczere (ty jesteś szczery i wylewny aż nadto)---czy w porównaniu z Tx HC , Pro Sport lepiej leży w dłoni ,lepiej się składa do strzału .
Ja przymierzyłem się do całej trójki w kolejności ;HC ,Mk3, PS.
PS nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia ,ale to było tylko kilkakrotne złożenie się do strzału ( beż strzelania oczywiście) ,więc mogłem go nie docenić ,a i cena była jednak o 400zł większa.
Początkowy lider HC też mi nie podszedł (myślałem że mniej waży) , najlepiej przypasował mi Mk3 wiec jego w końcu nabyłem .
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie-każdy ma swoją.
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

Cris oba mi leżą dobrze w dłoni, ale prosport zostaje chyba, jakoś zaradzę i poradzę sobie, a chyba ceny nie muszę zmieniać, regulaminu nie łamię ? był hogan i nie ma hogana, nie pisze że jest już
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
Awatar użytkownika
Greyo
Posty: 108
Rejestracja: 28 wrz 2010, 22:39
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Greyo »

»
janekk4501 pisze:a chyba ceny nie muszę zmieniać, regulaminu nie łamię ? był hogan i nie ma hogana, nie pisze że jest już
Janek, czym Ty się przejmujesz. Przecież ten Tx jest nowy, a cena jest więcej niż promocyjna.
To że nie ma w tym karabinku sprężyny, prowadnicy i uszczelki od Hogana nie czyni go wcale gorszym od innych Tx-ów.
Jeżeli ktoś go kupi, to powinien być szcześliwy że wychaczył w tej cenie taki sprzęt.

Tak na koniec to proponuje Ci pare dni odpoczynku od forum i doradców, przemyśl sam co Ci jest potrzebne do szczęścia, bo podejmowanie takich decyzji pod wpływem emocji nigdy nie jest dobre.
HW 97K + Leupold VX2 4-12x40
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

Dzięki Greyo,tak właśnie zrobię, zbyt ufam ludziom niestety ale i od ludzi oczekuję zaufania, ale tego ciężko dostać, pozdrawiam,
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

No i moje gratulacje :)

Odebrałem nowego HW97 i miałem chwilkę na porównanie.... No cóż, też ładna "maszynka". No i zdecydowanie łatwiej się naciąga niż PS. Pewnie w tej klasie karabinków / HW97, TX, PS /, można już tylko rozmawiać o lepszych zaletach, więc szkoda gdybania ;)

Co do energii PS. Mierzyłem na Exact express i prędkość wyszła na poziomie 241m. Muszę jeszcze sprawdzić na innym śrucie....
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Miałem wsio i zdanie jednoznaczne - jedynie słuszny w/g mojego doświadczenia jest angielski wyrób sprężynowy! Czy to PS czy niższe modele, to jest TO i szkoda czasu na poszukiwanie w tej kategorii... .
Jednak "jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz" więc POWODZENIA!
Krzysztof

P.S. Jarku-dla ogółu a Ty się ciesz z zakupu, bo już go popełniłeś !
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

KAT pisze:P.S. Jarku-dla ogółu a Ty się ciesz z zakupu, bo już go popełniłeś !
Ano to prawda :hihi: Jednak HW97 zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Osada nawet ładniejsza od PS :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Setki postów na forach zajęły już te dwie marki. :hihi:
Cekawy jestem jakie Ty będziesz miał pierwsze wrażenia po strzelaniu z "pudełkowego"
HW w porównaniu np. z PS czy TX?
Sprzęt ma potencjał ale wymaga odpowiedniego przygotowania.
Ja nie polubiłem tej marki (poza Qubusiową kruszynką ale to już co innego) choć wygląd jak najbardziej pozytywny. Może przez to, że większość modeli HW ma nieprzyjazne chwyty dla prawej dłoni. Tu 97 jest zdecydowanym faworytem.
Samych KZ! ;)
ODPOWIEDZ