Obrazek

PCP Hämmerli AR20 FT

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mam małą butlę, 300 Bar /2 ltr /. Ostatnio naładowali mi ją do 320 ;)
Ale już się rozglądam za większą, tak 6-7 ltr wystarczy na moje potrzeby.
Awatar użytkownika
Womart
Posty: 110
Rejestracja: 16 sty 2008, 20:38
Lokalizacja: Małopol&Podkarpa

Post autor: Womart »

Witam.

@jaro5090- jeśli znajdziesz chwilę wolnego czasu, przetestuj proszę na 50m...

Pozdrawiam Marek.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Jarku zanim zaczniesz robić testy to niech karabinek się dotrze i ułoży, wywal z niego pakę śrutu albo dwie, w tym czasie też się do niego przyzwyczaisz.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

1. Na 50m to będę musiał dużą tarczę wydrukować, najlepiej w formacie A0 :)
2. Czas realizacji dostawy pokrywa się z terminem zawodów, więc zapewne pierwsze testy zostaną wykonane w Tarnobrzegu......

No i tu zaczyna się "ZONK" - może by kategorię FT dorzucić ? Miałbym szanse na pierwsze /jedyne/ miejsce ;)
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Na pierwsze tak, na jedynie nie, bo ja bym też FT strzelał bardzo chętnie :lol: HFT strzelam z powodów demokratycznych - na Tawernie, chyba ja jeden FT strzelałem ;)

Tak, czy inaczej, jesli chciałbyś FT strzelać to daj znać. Powołalibyśmy ekipę FT Tawerny :) Chłopaki i dziwczyny zbroją się na potegę, więc by nam szybko ekipa urosła, a i tomek nie miałby pewnie nic przeciwko, żeby FT strzelać na Tawerniakach. Parę figurek ustawić ponad 40m, stoper i jazda. Bramki przy palikach mogłyby być nawet umowne (np. metr na prawo, czy na lewo od palika). Byłoby jeszcze ciekawiej :lol:

PS. Poczytałem przepisy FT na ten rok i chyba ciężko byloby ustawić taki tor, który by dla FT spełniał wymagania. A raczej chyba się jednak nie opłaca dla dwóch stawiać co najmniej kilka dodatkowych figurek :hm:
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
ODPOWIEDZ