Obrazek

lufa Gamo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

lufa Gamo

Post autor: stworek5 »

kiedyś w allegro widziałem Hatsana chyba model 70 w którym do poprawnego działania należało dokupić dzwignię naciągu sprężyny lub ją wydłużyć o ok 1cm a to z uwagi zastosowania lufy od Gamo chyba modelu 440, wynikało by z tego że lufa wraz z kostką jakby pasowała bez specjalnych przeróbek oprucz dzwigni naciągu. Jakoś ten temat wcześniej nie interesował mnie a teraz coraz bardziej, czy może ktoś zetknął się z czymś takim :?:
AA TX200 HC
Logan

Post autor: Logan »

Pogadaj może z Hoganem w tej kwestii... Może niekoniecze lufka Gamo ale myślę że coś by wykombinował.
Awatar użytkownika
Steve-o
Posty: 67
Rejestracja: 06 lip 2006, 18:40
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Steve-o »

Dude kiedys pisal ze hogan w jego hatsanie wymienil mu lufe na lufe od slavi kiedy wyslal mu hatsana na zrobienie tlumika wiec ta chyba tez pasuje
Hatsan 70STG + P8x56L
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ale on miał wymienioną samą lufę, bez kostki.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

tomaschek30 pisze:Ale on miał wymienioną samą lufę, bez kostki.
No właśnie ;)
Mariuszu, a nie lepiej by było gdybyś też wymienił samą lufę (bez kostki)?
Dźwignia naciągu, tak na zdrowy rozsądek to albo będzie za długa, za krótka lub też jakoś inaczej zachaczała o tłok. Gorzej jeżeli jest dwuczęściowa (tak jak w Slavii), wtedy mógłby być problem...
Sabo35
Posty: 94
Rejestracja: 12 sie 2006, 14:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: Sabo35 »

Mariuszu(Stworek) widzę, że idziemy podobnym tropem, ale w innej kolejności.
U mnie na początek spust( chociaż przyznaję, że nie mam najgorszy a po wczorajszej rozbiórce i jeszcze dokładniejszym wypolerowaniu to juz prawie miodzio. Mam nadzieję, że ten od Chemika będzie jeszcze lepszy. O ile okaże sie, że skupienie bedzie na odpowiadnim poziomie to zdecydyje sie na tłumik(omawiany w rozdziale testy) a o ile nie to bedę kombinował z lufą.
Strzelam wyłącznie jak w stopce wobec tego nie potrzebuję super wiatrówki ze stajni HW.

Sabo35
Pozdrówka

Producent tłumika jakoś nie chcie zdradzić mi ceny a szkoda :(
AA S410 Classic,Cz200s,RR5,Iż38,Iż40
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

nie nie chodzi mi o wymiane lufy tylko czy całość czasami nie pasuje właśnie od Gamo440 razem z kostką, no ale zobaczymy, kolega ma jkąs właśnie od Gamo także niebawem sprawdze. W sumie zrobiłem chyba wszystko w moim karabinku co zrobić można aby strzelał poprawnie ale chyba czas na wymiane tłoka, spreżyny itd nadszedł wcześniej niż planowałem bo zacząłem mieć dosć spore odskoki no ale te 20 tys pelletek już przekroczone a że w pamięci utkwiła mi tamta aukcja w allegro to postanowiłem zapytać o lufę, pamiętam że ten Hatsan poszedł za dośc marne pieniążki z tytułu braku dzwigni naciągu ;)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Dread Rock
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2006, 14:18
Lokalizacja: kuńcawioski

Post autor: Dread Rock »

Jeśli już to w kostkę wkręcić lufę Walther-Lothar(cena takiej zabawki to ~400zł) oczywiście kostkę jak i lufę trzeba by przerabiać.
Taki jeden kumpel się nad tym zastanawia, jedyną przeszkodą jest właśnie cena tej dzieciny.
Obrazek
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

nie no lufa Walthera to chyba zbyt wysokie koszty jak na przeróbkę Hatsana, chociaż Andrzej Kliszewski na "Dzikim zachodzie" czasami sprzedaje takie uzywki w przystępnych cenach no ale ciężko z kontaktem niestety :)
AA TX200 HC
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

kiedys widywałem lufki od HW ale teraz nigdze nie widze ile takie zabawki chodza???
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
ODPOWIEDZ