Obrazek

Chronograf Combro CB 625 Mk4

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
arkus
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:06

Chronograf Combro CB 625 Mk4

Post autor: arkus »

Witam wszystkich

To mój pierwszy post także miejcie wyrozumiałość :)
Nie dawno nabyłem Hatsana AT44 i z tego co doczytałem to mam problemy ze skokami prędkości, gdyż skupienie na 20m w poziomie jest chyba dobre ok 10 mm natomiast w pionie to już zupełnie inna bajka z pełnego kartusza kal. 22 strzały wznoszą się w górę i przy 20 strzale rozsiew wynosi już 15 cm. Wiem że trzeba zwiększyć napięcie sprężyny zbijaka tylko o ile żeby nie przekroczyć limitu, bo na tym mi nie zależy ?.
I tu rodzi się pytanie czy chronograf Combro CB 625 Mk4 jest to coś pożytecznego czy może poradzicie coś innego w przystępnej cenie. Pisałem już do Radecka na PW o chrono ale nie odpisuje, może nie ma czasu :/
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Po 1. O AT44 na beżowym jest cała litania - z tego co wiem o tym karabinku (ale to bardzo pobieżna wiedza) należy wypolerować iglicę zaworu, bo się przyciera - tu masz link do info - ale co ważniejsze wyszukaj sobie sam (prawie 100 stron postów):

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=47794&start=0

Combro jest tanie, ale chrono radeckowe jest jeszcze tańsze i równie skuteczne (mam od Radka od około 24h - czeka się na swój egzemplarz około 2-3 tyg.)
Urządzenie o tyle przydatne w PCP, że dowiesz się dokładnie jaki zakres ciśnień to najbardziej stabilne strzały Twojego karabinka i ile ich dokładnie jest.

Pozdrawiam
Adam
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
arkus
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:06

Post autor: arkus »

Combro jest tanie, ale chrono radeckowe jest jeszcze tańsze i równie skuteczne (mam od Radka od około 24h - czeka się na swój egzemplarz około 2-3 tyg.)



W takim razie cierpliwie czekam na info od Radecka może podanie będzie rozpatrzone pozytywnie :D
rifleman

Post autor: rifleman »

Kilan pisze:Combro jest tanie, ale chrono radeckowe jest jeszcze tańsze i równie skuteczne (mam od Radka od około 24h - czeka się na swój egzemplarz około 2-3 tyg.)
Dziwne, chrono przysłał mi Radecek 3 dni po zamówieniu. :hm:
Combro jest ze 2x droższe, od radkowego chrona, więc kilka paczuszek śrutu do testów zostaje w kieszeni. ;) Jestem z niego bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Dobra - widocznie akurat nie miał zmontowanych - Ja czekałem na swoje trochę ponad 2 tyg., ale było warto.

Pozdrawiam
Adam
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Let It Be
Posty: 437
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:05
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Let It Be »

Panowie ile u Radecka te chrono kosztuje?Bo też bym może takie zamówił.
Tygrys plus Slavka 634 z Delta Optical Classic
FnMilo
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2009, 19:36

Post autor: FnMilo »

piszcie do radka na pewno się odezwie
ODPOWIEDZ