Obrazek

HATSAN S55 COMBO SH

ODPOWIEDZ
dzafi
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2006, 14:56
Lokalizacja: Wwa

HATSAN S55 COMBO SH

Post autor: dzafi »

Witam,

od paru miesiecy jestem szczeliwym posiadaczem hatsana s55 :lol: niestety wersja short,
mysle teraz o jakims dobrym tuningu chodzi mi przedewszystkim o lepsza predkosc poczatkowa. Znalazlem na allegro http://www.allegro.pl/item123144365_zes ... datki.html

sprezyne wyglada calkiem przyzwoicie oczywiscie che wybrac wersje tzw. wysokopredkosciowa (orientuje sie ktos wogole ile ona ma w rzeczywistosci J)
I tutaj moje pytanie co jeszcze oprocz sprezyny moge w niej zmienic dodam tylko ze luneta to 4X42 Narconia


Pozdrawiam i dzieki
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

wysokopredkosciowa nie jest dobrym rozwiazaniem, ci którzy ja kupili klna pod nosem bo sciskaja sie bardzo szybko, traca na mocy a nawet pekaja. wes zwykła i dodaj ewentualnie jakis dystans zeby zwiekszyc napiecie poczatkowe ale códów ze shorta nie zrobisz bo ma za mała komore sprezania i nie da sie nic wiecej zrobic no chyba ze zwiekszysz skok tłoka ale to wiaze sie z dosc powazna ingerencja w konstrukcje. poczekaj co jeszcze napisza inni
pozdro
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 15:14 przez drozdzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Myślę ,że daj sobie spokój ze sprężyną wysokoprędkościową w wersji short to raczej będzie masakra. Nie mówiąc już o tym ,że zamawiając zestaw zwróć uwagę sprzedawcy na to ,że posiadasz właśnie taką wersję. Od Lukass81 możesz śmiało kupować ,dobra jakość.
Lunetka raczej mało wytrzymała na takie eksperymenty.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
TMS_Krzysztof
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2006, 18:22
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: TMS_Krzysztof »

witam ten zestaw mozesz spokojnie kupic bo to hoganowy wiekszosc osob na forum ma zalozony wlasnie ten tylko nie wiem jak bedzie z prowadnica czy nie bedziesz jej musial troche skrucic bo skoro masz wersje short moze sie nie zmiescic a co do tej wysokopredkosciowej sprezyny to nie radze jej brac lepiej zwykla standardowa ona i tak jes mocjniejsza od orginalnej hatsanowskiej a jej praca jest lepsza i wiatrowka bedzie celniejsza tak wiec zastanow se nad ta wysokopredkosciowa
Hatsan 90STG + Tasco 3-9x40
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Raczej nic nie trzeba docinać i piłować napisz do Łukasza ,że posiadasz wersję short prawdopodobnie wyśle Ci już przygotowany zestaw do tej wersji.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

Najlepiej napisz do źródła, czyli do Hogana, będzie taniej :)
http://hatsan.siecplay.pl/profile.php?m ... ofile&u=32
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
olkrzys
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2006, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: olkrzys »

Ja zamawiałem do swojego shorta zestaw od Hogana.Oczywiście poinformowałem go o jaki model mi chodzi i zestawik pasował idealnie.Hogan ostatnio był dostępny więc wal do niego śmiało.Hatsanik po kuracji chodzi jak marzenie.Hogan :brawo:
H 55 short plus AGS 4x40 plus PET plus zestawik od Hogana
ODPOWIEDZ