Obrazek

Czy mój h70 jeszcze sie nadaje??

ODPOWIEDZ
mardok
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:28
Lokalizacja: Sanniki

Czy mój h70 jeszcze sie nadaje??

Post autor: mardok »

Witam !!! Mam pytanie odnośnie mojego h70. Nie wiem czy lepiej kupić nowy i stuningować czy zabrać sie za starego. Miałem tuningować starego, ale po ok. 5000-6000 strzałów pękła sprężyna(ale to najmniejszy problem), póżniej ok. 1000 puściło mi trzymanie sprężyny i przy naciąganiu strzelał sam na pusto(to też już naprawiłem ) i tu moje pytanie czy coś mogło sie popsuć od tych pustych strzałów (strzelił tak ok.12razy zanim go rozebrałem i zrobiłem) Jeżeli tak, to co trzeba wymienić? i czy wogóle sie opłaci? No i od nowości go nie smarowałem lol tylko sprężyne po wymianie.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

naturalnie ze da się tuningowac tylko małe pytanko, czy podczas samopału zatrzasnął lufę pełnym impetem :?: Jeśli tak to pewnie jest skrzywiona, można podjąć prubę prostowania no ale nie przesądzajmy o faktach. Co do żywotności bo takie jest twoje pytanie to mój wystrzelił już mogę śmiało powiedzieć ok. 20 tys. śrutów i strzela nadal - ma się całkiem dobrze także na tuning nigdy za późno :)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 13:55 przez stworek5, łącznie zmieniany 1 raz.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Jeżeli te puste strzały były bez udziału naciągu i tym samym podrzutu lufy to pozostaje np. zestaw od Hogana i poprawa spustu i będzie ok.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Mariusz równocześnie :) .
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
mardok
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:28
Lokalizacja: Sanniki

Post autor: mardok »

Lufa sie nie zamykała, bo ją akurat trzymałem, czyli pokrzywiona nie będzie(uff.. całe szczęście). Teraz zostaje mi tylko ten zestaw od Hogana zamówić i strzelać dalej :lol:
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Wydaje mi się, że konieczna będzie wymiana uszczelki tłoka. Po suchych strzałach lubi ją "rozprasować" na dnie cylindra. Także weź to też pod uwagę.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
mardok
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:28
Lokalizacja: Sanniki

Post autor: mardok »

Czytałem o tej uszczelce zepto czy jakoś tak. Tylko gdzie taką można dostać?? Wiem że u Hogana, a jak nie u niego to gdzie jeszcze, bo jak na razie to szukam i nic. Tylko taką oryginalną do hatsana znalazłem.
Awatar użytkownika
Ender
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2006, 22:29
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Ender »

I ja przyłączam się do pytania kolegi mardoka. Na allegro można kupić zestaw uszczelek od lukassa - czy uszczelka tłoka z tego zestawu jest tak samo sztywna jak oryginał?
Pozdrawiam
Hatsan 80s (poprawiony) + ?
ODPOWIEDZ