Obrazek

Pomocy!! Uszczelka tłoka

Awatar użytkownika
Dread Rock
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2006, 14:18
Lokalizacja: kuńcawioski

Post autor: Dread Rock »

Jutro będę toczył uszczelkę do harrego, jak co to zrobię kilka fotek tego wynalazku :]
Obrazek
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Exterminator pisze:Ta z prawej jest stosunkowo miekka i swietnie dopasowuje sie do powierzchni cylindra, a co za tym idzie - swietnie uszczelnia.
tyle to wiem ;) , dlatego jeśli byś mógł napisz skąd masz tą uszczelke, tzn. gdzie ją zakupiłes :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

No wreszcie temat zrobił się na temat (a nie ten początek :dokuczacz: ) apropo uszczelki to mam tą z lewej a chciałbym kupić tę z prawej. Wielka prośba jeśli ktoś dowiedział by się gdzie można takie uszczelki dostać to proszę o linka. :]
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Exterminator
Posty: 218
Rejestracja: 30 lip 2006, 11:22
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Exterminator »

stworek5 pisze:dlatego jeśli byś mógł napisz skąd masz tą uszczelke, tzn. gdzie ją zakupiłes
Te uszczelki pochodza z Hatsanow ktore dotarly do mnie do przerobek - ta z lewej byla w H35a ta po prawo pochodzila z mojego H75. Natomiast srodkowa pochodzi z tloka zapasowego jaki kupilem sobie do H55 jako material do eksperymentow. Taka sama uszczelka byla w moim pierwszym H55 ( GL ) z roku 2002.Uszczelke identyczna do tej z prawej rozprowadzal vmax2 w zestawie z uszczelka lufy. Pytajcie u niego.
Hatsan 75S, MP 654K, Hatsan 55S (old school), Magnum Sport G3, Haenel 311 do rebuildingu ...
ODPOWIEDZ