Obrazek

HW 50

Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Właśnie tak zrobię, razem z woskowaniem i olejowaniem. Podjął by się ktoś zrobienia takiego języka spustowego do HW50 ? http://www.remington.com/products/firea ... int_SF.asp Oryginalny jest troszke za daleko na moje małe dłonie.
Bezbronny
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mikrus pisze:Oryginalny jest troszke za daleko na moje małe dłonie.
He! he! Miałem to samo :hihi: Pooglądaj, prościej się nie da ! LINK !!!
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Pytanie tylko, skąd wziąść ten 2 język ? Nie mam możliwości zrobienia takiego niestety, dlatego pytam tu na forum czy ktoś by się tego podjął.
Bezbronny
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mikrus pisze:Pytanie tylko, skąd wziąść ten 2 język ?
Wystarczy przeciąć oryginalny. ;)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Niestety. Zerknąłem na mój spust i wygląda na stary typ. Wiatrówka jest z czasów gładko lufowych więc i taki spust nijaki, ot taka wygięta blaszka. Ponawiam pytanie, podjął by się ktoś takiej roboty ?
Bezbronny
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Dzięki Marku, właśnie o coś takiego chodziło :) Rozumiem, że przy kręceniu tymi śrubami od spodu baka się albo podnosi albo obniża ? Została kwestia spustu...
Bezbronny
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Mikrus pisze:Rozumiem, że przy kręceniu tymi śrubami od spodu baka się albo podnosi albo obniża ?
Tak, dokładnie.
Sprężyna dystansuje bakę od kolby, a śruby dociągają. Kręcąc śrubami regulujesz wysokość do woli.

Edit: zapatrzyłem się na palmrest.
Ale w bace możesz zrobić ten sam patent. A sprężyny schować w aluminiowych rurkach.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Panowie, w moim zaściankowym mieście nigdzie nie moge dostać takich gwintów wkręcanych. Mógłby mi ktoś kupić (na śruby 6 i 8mm) i podesłać za odpowiednią opłatą ? Szukałem ich też w necie ale ni ma, a bez nich nie zrobie sobie baki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bezbronny
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Panowie, w moim zaściankowym mieście nigdzie nie moge dostać takich gwintów wkręcanych.
Takie "mufki" to dostaniesz w sklepie z akcesoriami meblowymi. ;)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Albo sam sobie wykonaj - ja też tego dostać nie mogłem - to zrobiłem i o dziwo ;) działa.
Pozdro
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
maszotTC
Posty: 98
Rejestracja: 12 lut 2007, 16:47
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: maszotTC »

Dostaniesz takie wkrętki w każdym sklepie typu Nomi czy Castorama. Ostatnio kupowałem takie w Nomi. Sprzedawane są po kilka sztuk w małych plastikowych pudełeczkach. koszt jednego opakowania (6-8 sztuk) to o ile pamiętam około 4-6 zł.
A tak na marginesie, to zostało mi kilka sztuk z gwintem wewnętrznym M5 i M4. Napisz na PW ile potrzebujesz, to dostaniesz prezent :D . Zobaczę też w Nomi czy są większe i dam Ci znać.
Wiemy, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Nie ma u mnie takich sklepów niestety :maruda: Poszło PW do Ciebie dobry człowieku :)
Najlepsze jest to, że jak pytałem czy mają w sklepie coś takiego to nie wiedzieli o co mi chodzi :lol:
Bezbronny
Awatar użytkownika
maszotTC
Posty: 98
Rejestracja: 12 lut 2007, 16:47
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: maszotTC »

No niestety tak czasem bywa. Jutro kupię Ci co potrzebujesz. Poszło PW.
Wiemy, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Podziękować Ci :)

[ Dodano: Czw 23 Kwi, 2009 21:39 ]
Dzisiaj wziąłem się za robienie baki z linku podanego przez Wierzbina. Trochę krzywo wyszło mi wycięcie jej wyżynarką i wywiercenie dziurek, ale jak na pierwszy raz powinno być ok. Nie będzie to dzieło sztuki, ale mam nadzieje, że po skręceniu będzie wszystko pasować i co najważniejsze, będzie funkcjonalne. Jutro tylko wkrece gwinty w drewienko bo dziisaj juz nie mialem na to siły. Fotki jak tylko skończę ;) Jak coś będzie nie tak to zonk i trzeba kupić nową osadę :zdziwko: :nie: ;(

[ Dodano: Nie 26 Kwi, 2009 23:13 ]
Podniesiona baka. Estetyką nie grzeszy (pierwsza styczność z wyżynarką), ale funkcjonalne to to jest. W boju nie testowane jeszcze.
Obrazek

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2009 08:20 ]
Baka testowana w boju. Wynik pozytywny :)
Bezbronny
ODPOWIEDZ