Obrazek

Zimowe spotkania przy piwku?

Warszawa i okolice !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

No pewnie, że jadę :zdziwko: A czemu nie miałbym jechać? Po prostu chciałem się odciąć od spraw organizacyjnych, bo na codzień mam tego aż nadto :/
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Oki, rozumiem ;)
Ale rozumiem, że chcesz jechać w Grupie Tawernianej :?:

Ktoś jeszcze chce :?:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Jasne :)
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Poproszę o jakieś szczegóły dot. wyjazdu: kiedy, jak,jaki transport (własny) i kto ew. z Tawerny jedzie ;) Czy robicie zapisy na zawody,czy tylko turystycznie? Ja jeszcze nigdy nie byłem i nie mam ambicji zawodniczych,ale chętnie bym popatrzył i poczuł klimat,wypił browarka oraz podpatrzył techniki strzeleckie kolegów.....Ogólnie się piszę. Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Piotrek, zapisz się, przyjedź, wystartuj w zawodach i potraktuj to jako dobrą zabawę ;)
Transport oczywiście we własnym zakresie.
Wczoraj wysłałem zgłoszenie na drugi domek, jak będę znał szczegóły to podam je w odpowiednim temacie.
Tutaj masz szczegóły, na spam nie zwracaj uwagi :D http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=4528&start=0
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Jadę,jadę,jadę!!!!!! :D Tomaszku,podaj dokładny termin,gdzie mam przelac kasę,etc .... Mam auto,mogę kogoś z kolegów zabrac,arsenał też wejdzie :bobas: Spanie na podłodze też nie jest mi obce.... Jestem ze starej szkoły. Czekam na odp. Pozdrawiam Piotr
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Spokojnie, jeszcze nie dostałem odpowiedzi co do domku ... Nie wiem czy będzie jeszcze coś wolnego, mam nadzieję że chociaz jeden domek się jeszcze znajdzie. A mówiłem, prosiłem, niech ktoś weźmie na Siebie drugi domek, teraz kurcze może być za późno :( No nic, czekam na odpowiedź od organizatorów. W razie czego Kult będzie miał duży namiot :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Namiot to ja też mam i to wygodny dla 2 osób + 2 psy( :lol: ),podaj mi raczej gdzie mam wysłac zgłoszenie(link :?: ) i ogólnie jak to będzie. Czy ktoś z W-wy jest chętny jechac ze mną? Zawsze koszt się rozłoży za paliwo. Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Prosiem bardzo, tam są podane szczegóły oram maile do zgłaszania ;)

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=497 ... sc&start=0
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

O.K. Bieżemy udział a zawodach-czy tylko zlot :?: Jeśli zawody,to jaka kategoria: FT1,2, NHFT-głupi jestem i nieobeznany. Z moim sprzętem nie powalczę raczej poza FT :zdziwko: Proszę kolegów jadących do Morska o podpowiedż,chcę zaraz wysyłac zgłoszenie. Pozdrawiam. Piotr.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

FT to dyscyplina, w której przede wszystkim liczy się świetny sprzęt (karabin + optyka). Wpawdzie ja nie mam takiego sprzętu, ale FT mi się podoba, bo można strzelac z pozycji siedzącej. Stać i klęczeć, trzeba tylko trochę, a ja już leniwy jestem :lol: Fajnie jak się coś trafi, jak nie to trudno, a człowiek się nie namęczy. Na zdrowy rozum jednak polecam HFT (leżąca, klęcząca, stojąca i dystans do 40m). NHFT (nocne HFT), jak masz dobry wzrok i latarkę, no i lubisz łazić nocą za stalowymi wiewiórkami z dziurką i bacz, że w tym czasie niektórzy będą patrzeć w inną dziurkę w butelce bądź puszcze, czy jest tam jeszcze jakieś piwo.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Dzięki :) Rozumiem,że mogę spróbowac sił w FT i HFT. Nocne strzelanie mnie nie bawi-wolę pogaduszki przy piwku :D :cisza: A Wy Koledzy na co się piszecie? Maciek,Lucek,Tomaszek,etc.... Podpowiedzcie.Piotr.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Do kiedy widzę tarczę - mogę (?) postrzelać później jak widzę kufel lub kielonek - mogę pić :!:
Przynajmniej tak mi się wydaje ;)
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Cortez pisze:A Wy Koledzy na co się piszecie? Maciek,Lucek,Tomaszek,etc.... Podpowiedzcie.Piotr.
No to podpowiadamy :D

Większość, zdecydowana większość startuje w HFT ( w Twoim przypadku HFT1) :) Ci z którymi rozmawiałem pozapisywali się na obydwa dni zawodów czyli sobota i niedziela (osobne zawody).
Nie chcę pisać za Jarka ale On chyba w FT startuje :hm: Mam rację Jarku :?:
Cortez pisze:Bieżemy udział a zawodach-czy tylko zlot :?:
Piotrek jak Zlot to i zawody ;) Powtarzam jeszcze raz - traktuj to jako zabawę a nie "wyścig szczurów" ;)
Jesteś nieobeznany :?: Nic nie szkodzi, w grupie zawsze jest ktoś obeznany, na samych zawodach będą Ci podpowiadać co i jak. Do tego czasu poczytaj trochę o HFT na stronie PFTA :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Ano-poczytałem 8) Czyli HFT1,będę dziś zgłaszał na 2 dni. Czy jest ktoś z Grupy Warszawsskiej,kto startuje w tej kategorii :?: Wiem,że Luciush ma AA 400-ktoś jeszcze pyka z PCP-a? Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
ODPOWIEDZ