Obrazek

Optyka na Hatsana

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Kamuk tak w szczególe to nie Belarus tylko w tym przypadku Albar ,bo to tak jakbyś np. samochód Polonez nazwał Polska. Myślę ,że jak nie masz innej lupki to trza było brać. Byłem na zakończeniu aukcji i ręka mnie świerzbiła ,ale koleżanka małżonka się wściekała ,że po co mi piąta lupka. Fakt ,że krzyż do kitu ,ale przy tej cenie i jakości można było się pokusić.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

w sumie gdybym przewidział że aukcja zakończy sie na tej cenie to bym chyba licytował dalej ;) , no trudno :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Kamuk
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2006, 13:17

Post autor: Kamuk »

No tak, mogłem jednak się na nią pokusić ale nie byłem pewny czy to dobra lupka :glupek:
Hatsan 90S
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Haha Stworek5 wyczułem pismo nosem ,że lupka była do wzięcia i nawet przy wymianie szkła z siatką się opłacało. Ale jak już pisałem małżonka "zabanowała" ,a nie chciałem wojny wszczynać.
Pozdrawiam.
Robert
Ostatnio zmieniony 11 sie 2006, 8:46 przez Koval, łącznie zmieniany 1 raz.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

atam, nie raz jeszcze trafi sie okazja :) , w sumie nie wiadomo ile tak na prawdę maksymalnie dał kupujący :)
AA TX200 HC
erico
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: Sanok

Gamo też nie jest takie złe

Post autor: erico »

Od dłuższego czasu używam tej lunetki http://www.aceros-de-hispania.com/visor ... 4x32wr.asp i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś oglądałem rynkową podróbkę za 80 zł i z metra można było odróżnić idealnie wykonany orginał od bazaru (pozatym orginał jest znacznie cięższy i wszystkie soczewki i krzyż są kontrowane dodatkowymi pierścieniami)
JOKER
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2006, 12:08
Lokalizacja: Chełm, Kraków

Post autor: JOKER »

Tak staram się znaleźć to sam, w kilku tematach "grzebałem" i jakoś nie mogę trafić. Zadam pytanie, któro się już pewnie pojawiło... Wybaczcie ;)
Czy przydatny do czegokolwiek jest system true glow? Wydaje mi się, że kiedyś przeczytałem opinie że to tylko zabawka żeby podnieść cenę...
człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi... ;)
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Tru-Glo jedni chwalą, ale i tak większość na to narzeka. Jeśli chciałbyś np. zwęzić muszkę to mucha z TG odpada, bo jest już dziurawa.
Z resztą, mało który z nas strzela z otwartych. A jeśli strzela to najczęściej ma w planach optykę.
Jak dla mnie zbędny bajer. :)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
JOKER
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2006, 12:08
Lokalizacja: Chełm, Kraków

Post autor: JOKER »

tak też myślałem. Narazie chyba nabęde tego h55 z aukcji, zamówie zestaw tuningowy... postrzelam z otwartych, a belomo zamówie sobie nieco później. Wcześniej też myślałem o zwęzeniu muszki, bo niektórzy narzekali że gruba. Dzięki za pomoc
człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi... ;)
Logan

Post autor: Logan »

Muszkę zwęzić to nie problem... Mały pilniczek i jazda... Gorsza sprawa ze szczerbinką, bo po zwęzeniu będzie za gruba. Teoretycznie można by na muszkę nakleić coś z odpowiednim wycięciem ale do tego polimeru, mało który klej chce trzymać...
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

szczerbinkę da się zrobić nową, trzeba rozkręcić starą uważając przy tym aby nie zbugić sprężynki i kuleczki, reszta już będzie prosta :) sam kiedyś o tym myślałem ale wolę strzelać z optyki.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Witam :) Z racji tej ze niedlugo przyjdzie do mnie tlumik :) chce kupic optyke :) czy TO TO TO wytrzyma na harrym ? http://www.allegro.pl/item140579626_cel ... xtra_.html made in belarus nazywa sie ALBAR ,to chyba dobra jest co ?
Bezbronny
Daniel70
Posty: 144
Rejestracja: 18 sie 2006, 9:07
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Daniel70 »

Ja ryzykuję, może się uda tanio kupić.

Jeśli chcesz to licytuj.
Ja ustaliłem pewną maksymalną kwotę w niedzielę i nie będę jej już podnosił.
Najwyżej poczekam do wiosny.
Pozdrawiam
Daniel70
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Danielu to Ty tam licytujesz ? :) to powalczymy chyba o to ;)

EDIT
Poddaje sie :( nie wygram :( wiecej juz dac nie moge :(
Bezbronny
Daniel70
Posty: 144
Rejestracja: 18 sie 2006, 9:07
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Daniel70 »

Nie ja tylko już automat.
Zobacz datę mojej oferty cenowej - niedziela.
Pozdrawiam
Daniel70
ODPOWIEDZ