Obrazek

Strzelnica w Mielcu

Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Dębica i okolice !
ODPOWIEDZ
kamilek
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:24
Lokalizacja: Dębica

Strzelnica w Mielcu

Post autor: kamilek »

Hey mam pytanko bo będę dziś w Mielcu i na forum kiedyś czytałem że jest tam strzelnica, jak się domyślam skoro jest strzelnica to pewnie i jakiś sklepik się znajdzie. Co tam można kupić (i nie mam tu na myśli snickersów itd.;d) mają optykę inna niż tasco lider i bushnil ?? czy sprzedają tylko to co można dostać na broń.pl bo i takie sklepy często spotykałem…

No i czy jest otwarta w sobotę :P
H70s+PP3-9x40AO IZ38 CP99COMP
był Gamo V3
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Tu znajdziesz opis http://www.strzelnicaemka.pl/
Tak właściciel prowadzi sklepik myśliwski ,ale raczej sprzętu typu lunety czy wiatrówki tam nie znajdziesz na półce trzeba zamawiać. Natomiast akcesoria i śrut są dostępne i to w bardzo przyzwoitych cenach.
Aha w sobotę jest czynne jak najbardziej tak samo jak w inne dni nawet do mocno spóźnionego popołudnia ;) .
Pan Mirosław to bardzo symatyczny człowiek , zawsze służy pomocą. Nawet czasami pozwala na dewastację strzelnicy przez hatsana 8) . Tak na poważnie możesz tam przystrzelić swój karabinek i zmierzyć Vo. Strzelnica wyposażona jest w karabinki CZ 200 i pistolety Twinmaster Sport.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
ODPOWIEDZ