Obrazek

Padła luneta, jak ją naprawić?

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Padła luneta, jak ją naprawić?

Post autor: Starszy_Pan »

Starszy_Pan niestety stary i głupi :(
Wczoraj odwiedziłem targ staroci na warszawskiej Woli i na stoisku z militariami zobaczyłem ... Walthera 3-9x44.. No i stary a głupi kupiłem po dość przystępnej cenie. I co sie okazało - kupiłem przysłowiowego kota w worku.
Nie byłem w stanie z "ręki" stwierdzić, że prawdopodobnie nie działa regulacja krzyża w pionie i poziomie. "Sprzedawca" zapewnił, że podświetlenie krzyża działa , tylko baterię trzeba wymienić - taka pastylka CR 2032 - dziś wymieniłem - i g.. ucio.
Potratujcie mnie schematem (exploided wiew) Waltherka. Szukałem w necie i albo nie umiem szukać , albo nie ma !!
Ostatnio zmieniony 07 cze 2008, 21:57 przez Starszy_Pan, łącznie zmieniany 1 raz.
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Własnie naprawiłem podświetlenie w Waltherze 3-9x44. Było to trochę metodą prób i błędów, ale działa :) Porzedni właściciel u... rwał kabelek przy wieżyczce. Trzeba było odlutować, przedłużyć, dolutować, ale i pamiętać, :D że dioda przewodzi tylko w jednym kierunku :!:
Następny tuning - gumy pod wieżyczkami. Ale to dopiero w miare wolnego czasu.
A'propos konia - poszukuję szyny 11 mm x 15 cm. Z prób z trzema lunetami wynika, że w moim egzemplarzu Iżyka szyna niestety jest minimalnie niewspółosowa z lufą :!: Podkładki w pierścieniach montażu - niestety niewiele pomagają :nie: .
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Zablokowany