Obrazek

KTK- słowacki diabolo

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Ten srucik w BSA Lightningu XL lata lepiej niż Exact 4.51. Dostałem pudełko od Ryska- on dalej rozdaje ten srut :hihi: i jestem z niego bardzo zadowolony , jesli ktoś ma Lufe BSA to polecam .
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

jamba pisze:on dalej rozdaje ten srut
Już nie rozdaje , obiecałem sobie że nie kupie już ani pudełka tego szajsu ;) :lol: (u mnie , w QB79 , lata beznadziejnie)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

A- aaaa to sorry i wcale nie taki szajs ,za te pieniadze?
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

No właśnie.U mnie w Harym też lata bosko. :)
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Ryśiuuuuu , a gdzie go kupiłeś?
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

jamba pisze:Ryśiuuuuu , a gdzie go kupiłeś?
Na ul. Gwarnej
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

dzięki :D
Awatar użytkownika
radecek
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 296
Rejestracja: 24 paź 2006, 20:11
Lokalizacja: Poland

Post autor: radecek »

Wyznaczony BC dla śrutu KTK wynosi: 0.017

Obrazek


W lufie HW90K śrut traci ok. 1J więcej niż Crosman Pointed.
Jednak biorąc pod uwagę dobre wykonanie śrutu, niską oraz małe odchylenia prędkości początkowej - może się sprawdzać przy strzelaniu na różne dystanse. Potwierdził to praktycznie Stworek.
Po wprowadzeniu BC oraz wagi śrutu do bazy ChairGun2 można wykreślić krzywą balistyczną.

[ Dodano: Wto 30 Wrz, 2008 11:04 ]
Prawidłowo wykonany śrut słowacki ma średnicę główki 4.5mm. W opakowaniu można znaleść śruciny o średnicy 4.3mm. Te nadają się do wyrzucenia. Selekcję można zrobić na suwmiarce:
Obrazek

[ Dodano: Wto 30 Wrz, 2008 11:59 ]
Ustawiając suwmiarkę na 4.45 mm można selekcjonować śrut. Śrut, którego główka przechodzi przez bramkę jest nieprawidłowy i do śmietnika.
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Uch... Chyba też rozdam. :maruda: Kupiłem 2 paczki i o ile główki są we właściwym kalibrze, o tyle kielich jest już mocno nadkalibrowy, a do tego twardy, więc... śrut zostaje w lufie mojego Hatsana... Dodam że Exact 4,51 i 4,52 latały ok.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Hihi, to jakbyś oddawał, to ja jestem chętny - mogę ostatecznie niedrogo odkupić ;)
Mój Harnaś bardzo go lubi, nie grymasi a wszystkie śruty chowają się w porcie ładowania. Może dlatego że nieco go poszerzyłem swojego czasu ?? :devil2: Co do tej twardości, to też bym nie przesadzał. Parę pudełek tego przepuściłem i owszem, nie jest tak miękki jak Crosmany, ale żeby od razu twardy ?? Jak chcesz, przyniosę Ci Apolo szpic/molet. Ten jest twardy. Zachowuje się jak aluminium...

Co do jego poprawności kalibrowej - jasne. Zdarzają się takie kwiatki. Inna rzecz że przy swojej cenie, 3 krotnie niższej od Exacta, jest fajną alternatywą do rekreacji/ćwiczeń. Zakładając oczywiście że dobrza lata z danej lufy (pozdrowionka dla Rysia :D :piwo: )
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Pojechałem po bandzie. Wziąłem wiertarkę w dłoń i rozwierciłem port ładowania 8) Teraz już lata. :D Ale jak lata, to nie powiem, bo dopiero jutro albo pojutrze będę miał nową lupkę...

PS: Jak się sprawdzi i u mnie, to możemy zamawiać razem. Taniej wyjdzie za przesyłkę, bo dla jednej osoby to cena kolejnej paczki tego śrutu :zdziwko: Jak się nie sprawdzi, to jesteś bogatszy o (prawie) 2 paczki słowackiego specjału.
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

A moja hawajka bardzo lubi ten śrut :). Zakupiłem 3 paczki i już przebrałem metodą Radecka - lekko nie było. Zostało 2 i 1/3 paczki. Tyle, że teraz w strzelaniu ograniczony jestem do weekendów - do pracy ide za ciemniaka i tak samo wracam :(.
Ale może jeszcze w tym roku puknę tarczkę na 50m.
Pozdro
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

debowy pisze:Jak się sprawdzi i u mnie, to możemy zamawiać razem. Taniej wyjdzie za przesyłkę, bo dla jednej osoby to cena kolejnej paczki tego śrutu :zdziwko:
Maciek, ależ po co te zachody z przesyłką ?? :D Jest człowiek, nota bene z Tawerny, który sprzedaje ten śrut po bardzo dobrej cenie !!
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

a kto to taki? planuję właśnie zakup :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Ja też bardzo chętnie bym się dowiedział kto z naszych tym handluje^^ bo bardzo mi się ta śrucina spodobała jak na razie ;), też bym może nabył tego specyfiku :hm:
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
ODPOWIEDZ