Obrazek

Chciałem pochwalić się swoją głupotą...

Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

Myślę, że zawsze warto przyznawać się do swoich błędów..., a ubolewać - ubolewam. Ale jestem tylko człowiekiem, tak jak my wszyscy - niedoskonałym. :figielek:
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Oli pisze:W szczerbince jedyny metalowy element to tylko sam przeziernik(nie wiem czy dobrze to nazwałem).Cała reszta jest plastikowa no może poza wtopionym mosiężnym gwintem w pokrętle regulacji :)

Pozdrawiam
Jeśli chodzi ci o sam element ze szczerbą to w moim Hatsanie jest ona plastikowy. Metalowe jest tylko wypełnienie gwinu na pokrętle (mosiężne).
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
m@rio
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:22
Lokalizacja: Wronki

Post autor: m@rio »

Calosc to plasik...

Metalowy jest (jak juz wspominali przedowcy) tylko gwint w kole od regulacji pionowej. Jakby byc dokladnym to jeszcze chyba srubka rgulacji poziomej (nie mam pewnosci) i ten sprezynujacy element przez ktory szczerbinka przykrecona jest do kostki.
H35 + Delta Optical 3-9x40
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Sprężynujący element też jest z plastiku. No chyba, że sprężyna w środku, ale aż tak się nie rozdrabniajmy ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Oli
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Oli »

Wierzbin pisze:
Oli pisze:W szczerbince jedyny metalowy element to tylko sam przeziernik(nie wiem czy dobrze to nazwałem).Cała reszta jest plastikowa no może poza wtopionym mosiężnym gwintem w pokrętle regulacji :)

Pozdrawiam
Jeśli chodzi ci o sam element ze szczerbą to w moim Hatsanie jest ona plastikowy. Metalowe jest tylko wypełnienie gwinu na pokrętle (mosiężne).
Masz rację, coś mi chyba na oczy padło.
Czyli ogólnie metalu tam jak na lekarstwo :)

Pozdrawiam
HW 100T + MTC Viper 10x44 IRS
Był Hatsan 80s Tuning
ODPOWIEDZ