Obrazek

5000 strzalów i nie ma spreżyny

PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

5000 strzalów i nie ma spreżyny

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

Wczoraj jak co sobote strzelałem. Az trach pach i nie ma trzelania rozbieram wiatrowke patrze a sprezyna pekła w 3 miejscach!! Najpier musiała się złamać na koncu bo mam taki maley kawalek z 4 zwojami a pozniej na pół i na dodatek te 2 cześci dłusze nawineły sie na siebie :(!!! A moje pytanie brzmi gdzie można kupić porządną spreżynę!!Do Hatsana 80S
Na allegro patrzalem ale nie wiem ktora wybrac a LUKASS81 sprzedaje caly zestaw a ja tylko sprężyne potrzebuje :(

:):)
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

A prowadnicę metalową już masz?
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

prowadnice mam tylna stalowa i przednia mosiezna z podkladkami!!!
m@rio
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:22
Lokalizacja: Wronki

Post autor: m@rio »

To moze skontaktuj sie z lukasem i sie dowiedz czy nie sprzedalby samej sprezyny.
H35 + Delta Optical 3-9x40
PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

czekan na odpowiedz pisalem juz wczoraj do niego ale jak narazie bez odzewu :(:(:(:(
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Witam!
Na wszystkich jego aucjach podany jest nr telefonu(i odbiera) Kiedy ja pytałem o samą otevę bez prowadnicy podał mi cenę 50zł
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

zważ na fakt że prowadnica powinna być dopasowana do sprężyny także nie sugeruj się tym że prowadnice masz, może mieć większy luz i nie bardzo się nada do założenia.
AA TX200 HC
PRZYGARNIJ KROP
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2006, 11:20
Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI

Post autor: PRZYGARNIJ KROP »

dla mnie to nie problem jak nie bedzie pasowac zrobie sobie nowa a raczej tata mi wytoczy :)50zł to troszke duzo moze mi sie uda ugadac z nim zadzwonie do niego...
dziekuje za wsparcie i pozdrawiam wszystkich:)
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

Dobra spreżyna, może kosztować i 80zł... więc 50zł za Hoganowy zestaw, to raczej wręcz nieprzyzwoicie tanio... :>
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Madrian ma rację otevy średnio kosztują 80 zł, a niektórzy sprzedają nawet drożej. Kupując tańszą allegrową sprężynę zyskujesz tylko pozornie-bo nie wytrzymają nawet jednej trzeciej co dobra sprężyna. (kiedyś sam to przerabiałem) 50 zł warto dać Lukassowi81 za hoganową sprężynę (to tylko 20 zł więcej od chińskiego badziewia z plastelinowego drutu :wysmiewacz: )
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
Morlowsk
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:58
Lokalizacja: Garwolin

Post autor: Morlowsk »

Wczoraj sobie strzelałem, aż nagle jeden strzał byl tylko wypluciem śrutu. Patrze a lufa swobodnie sie zgina do polowy :|
Sprężyna wytrzymała tylko 1500 strzałów :/
Tym sposobem nie doczekałem powrotu Hogana i musiałem kupić drożej.

PS Może pochwalicie sie ile wytrzymały wasze oryginalne sprężyny?
AT 44 + Leapers 3-9x32
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Moja wytrzymała jeszcze mniej - około 750 śrutów :nerwus:
Logan

Post autor: Logan »

Moja zbliża się do tysiąca... Czekam na zestaw... Wysłany był w poniedziałek ale jeszcze nie dotarł... Idę jutro robić burdę na poczcie...
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

moja czeska od gościa o nicku w allegro rusznikarz_2005 wytrzymała już.....sam nie wiem-straciłem rachubę, ale zakładając że zużywam ok 4-5 paczek na miesiąc a komentarz wystawiłem 20-go lutego :) to ma niezły przebieg :okok: , naturalnie widoczny jest spadek mocy który reguluję poprzez podkładanie podkładki-mimo to ma się dobrze, sprężyna naprawdę godna polecenia :)
AA TX200 HC
wasil
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:23
Lokalizacja: Mława

Post autor: wasil »

mój 80 s wytrzymał narazie 3500 śrutu i przez ten czas tylko raz mi się zaciął, nie widze narazie obniżenia mocy wali butelki jak wcześniej ale lepiej chodzi.(nie musze nosić 2 skarpetek na ręku żeby ją złamać)
ODPOWIEDZ