Obrazek

Wrocław strzela (i nie tylko)

Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Gudyn pisze:... nie ma to jak pracująca sobota :/ ...
ROBOCZA.
Sobota jest robocza bo pracujemy MY .
Sobota jako dzień tygodnia nie pracuje .
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 120
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nocna Furia »

Właśnie minął mi rok strzelania z Wami :D Wspominam sobie, jak to było.. Na Pustyni poznałam wtedy Qbusia, Beatę, Wisiora, Gincoo i Gudyna, trwała gorąca dyskusja na temat "pion czy poziom??", z rozmów 80% nie rozumiałam :girl2: i ciągle wspominano o "jakimś" Ryśku :) "Ktoś" ;) przyniósł łuk i maskę konia "z pracy" :?: :wooo: Nawet nie potrafiłam sobie wyobrazić, w jakiej pracy się takich rzeczy używa... na raz... :hm: Nad głową samoloty a wokół wielbiciele grilla. Trudno uwierzyć, że to już rok.. miałam szczęście do świetnych zawodów i świetnych imprez. I nawet poznałam Eksportowców 8) Oni istnieją!
Sporo niezwykłości się wydarzyło.. artykuł w Leicester Mercury, latający traktor, koncert jazzowy przy kominku w Tarnobrzegu, kwiaty ze strzelnicy JSB..
Do dzisiaj pamiętam kilka nietrafialnych figurek, które jednak położyłam.
Raz nawet dobrze mi poszło na zawodach.. ale akurat wyniki zaginęły czy coś.. ;)
Było też rozlane mleko i inne zakręty dziejów = prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Teraz z rozmów technicznych nie rozumiem 75%, ale za to Ryśka znam osobiście :uczen:

Moje strzelanie zaczęło się od przypadku.. pewnego popołudnia otwierałam szampana na balkonie i niechcący trafiłam gołębia :zalamka: Przeżył, ale pióra poleciały. Potem sąsiedzi mówili, że ktoś z naszego bloku do gołębi strzela..
Później na pikniku lotniczym trafiłam z kałacha 9tkę. Byłam w szpilkach i spódnicy, pewnie dziwnie to wyglądało.
Później trafiłam na Pustynię (choć to właściwie jest łąka ;) ).
A teraz już wiem, że strzelanie zostaje ze mną na zawsze :zakochany:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6441
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: To dopiero rok, a tak wiele nas łączy, jak byśmy się znali dużo dłużej :D .
(No i poznałaś Ryśka :hihi: , że o Wisiorze nie wspomnę :PP )...
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Nocna Furia pisze:....I nawet poznałam Eksportowców 8) Oni istnieją! ....
Powiem za siebie, choć myślę że chłopaki podzielają moje zdanie. Było mi niezwykle miło Cię poznać osobiście. Sprawiłaś wielką radość swoją obecnością i szacunek tym że podjełaś rękawicę walcząc w takich warunkach. Życzę Ci wielu kolejnych wspaniałych lat w tym popieprz..... yyyy pokreconym towarzystwie ;)
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

:lol: To miło że Ktoś paięta takie mało istotne elementy jak np.Rysiek :hihi:
Przecież to aż rok , jak mawia moja młodsza córka.
To mi jest niezmiernie miło że mogłem Cię poznać (rozlane mleko zostało już dawno wybaczone)
Przyjemnością jest też wożenie Was (no Was , bo jak by nie patrzeć to jesteście Wy , Ty i Wisor ;) )
w miarę możliwości na różne zawody.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:hm: Chyba się przeprowadzę gdzieś pod Wrocław :zdziwko: :hihi: ;)
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

janusz22551 pisze::hm: Chyba się przeprowadzę gdzieś pod Wrocław :zdziwko: :hihi: ;)
Proponuję Smolec - mieszkania tanie i na pustynię piechotą w kilka minut dotrzesz :)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:D
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Swoją drogą zapraszam was na Dni Fantastyki na najbliższy weekend :) Zamek w Leśnicy.
Ja będę w niedzielę... Grał w gry planszowe od rana :)
Bilety trzeba kupować jak się chce na prelekcje na zamek włazić. Dookoła zamku będą namioty z wystawcami, przebierańcy, fajne cosplayerki, gastronomia z piwkiem okolicznościowym tylko na tę imprezę - bez opłat (poza piwkiem się rozumie). Impreza w sam raz na wycieczkę z całą rodziną i dzieciakami. Pieski też mogą łazić po terenie przyzamkowym.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6441
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

misioooo pisze:zapraszam was na Dni Fantastyki
:hm: Czy J.Allen Hynek, Erich von Däniken, .............pod fantastykę można podciągnąć ? :D
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Qbuś pisze:
misioooo pisze:zapraszam was na Dni Fantastyki
:hm: Czy J.Allen Hynek, Erich von Däniken, .............pod fantastykę można podciągnąć ? :D
Co ty Qbuś :!: . Przecież to naukowe fakty, a nie fantastyka :!: . Nie odbieraj mi tego, w co wierzę od dziecka :placze:
http://www.enter-video.com/index.php/co ... d-may-2016
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Qbuś pisze:
misioooo pisze:zapraszam was na Dni Fantastyki
:hm: Czy J.Allen Hynek, Erich von Däniken, .............pod fantastykę można podciągnąć ? :D
Qbusiu nie ważne nazwiska, ważne że będą takie fantastyczne obiekty:
[hide]Obrazek [/hide]
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:wooo: :p A ja mam oczywiście daleko :maruda:
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

janusz, daleko to pojęcie względne... Najdalej ma jakiś USyjczyk co po drugiej stronie globu zamieszkuje ;P Ty to masz rzut beretem, albo dwa...
Awatar użytkownika
Winston_Wolf
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2016, 15:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Winston_Wolf »

Czy ktoś wybiera się postrylat na Pustyni w tą sobotę? :)
Kebab AT44 PA + luneta 3x9
ODPOWIEDZ