Obrazek

Slavia 634.Mały eksperyment

Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

A nie chcesz zrobić z niego pancerfausta
Nie raczej nie,jak dla mnie to już jest pancerfaust. :lol:
Trochę mnie zdziwił kopniak,mimo dość sporej masy pukawka ostro wieżga.A i dziury robi całkiem ładne,Myslę że żadne przeróbki nie są konieczne,wystarczyło czyszczenie,smarowanko,osłona pet i jest super.Mimo dużego kopa to skupienie na 20m ze stabilnej podstawy to dziura wielkośći 5gr :)

[ Dodano: Pon 01 Paź, 2007 19:24 ]
Witam.Od momentu kiedy pociołem spreżynę Slavki mineło niewiele czasu ale starałem sie ją intensywnie ekploatować aby zobaczyc efekt takiego zabiegu a konkretnie odkształcenie spreżynek.Do celu intensywnej ekspolatacjii zaprosiłem nawet dwóch młodszych odemnie(sporo) mieszkanców mojej wioski.Wręczajac im po pudełku Crosmana i Slavię do dyspozycjji pod moim nadzorem oczywiscie.Przy okazjii chłopaków niezle wzieło na pukawki i już słyszę jak trują starym:D Przychodzili codziennie aż im się śrut skonczył. :D

Teraz do konkretów,nadal twierdzę że dużo się nie zmieniło po takim zabiegu.Slavka jest trochę słabsza.Jednak strzela się z niej naprawde przyjemniej i mimo że nie jestem w stanie opisac tej subtelnej różnicy to jeżeli komus nie zależy na szmocy a lubi trafiać większe muchy z 10m to zdecydowanie polecam taką przeróbkę.Nie potrafię dokładnie wyjasnic co ale coś w tej podwujnej sprężynie jest że jest jak jest :zdziwko:(namieszałem)

Ku mojemu zdziwieniu i pewnie niejednemu z was spręzyna po ponad 2500 peletek wyglada tak:

[ Dodano: Pią 05 Paź, 2007 19:25 ]
Dzisiaj poskładałem Slavię po oględzinach sprężyny.Postanowiłem dalej eksploatować tą pociętą spreżynę,nastepne oględziny po 5000 śrutu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Old Indian Never Die
ODPOWIEDZ