Obrazek

Karabinek dla kobity-Crosman Benjamin 397

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Karabinek dla kobity-Crosman Benjamin 397

Post autor: indian »

Witam,dzisiaj oznajmiłem żonie że zamówiłem nową zabawke czyli Iża 53 i po chwili ciszy powedziała ku mojemu zdziweniu.TO JA TEZ CHCĘ :zdziwko: To dlaczego nie strzelasz ze Slavki pytam-bo jet ciężka i ręka mnie boli od naciagania :!:
No i zaczeło się szukanie odpowiedniej plujki,najlepiej PCA lub ewntualnie CO2 ale dodatkowe koszty naboi troche mnie odstraszają a nie zabardzo mam czas na przeróbki butli i zasobników na dające sie napełniac więc bardziej skłaniam sie w strone PCA a tu Wybór jest tylko jeden w moich możliwosciach finansowych-Crosman.
Od karabinka wymagam celności na poziomie rekreacyjnym więc nie będe pytał czy celna czy warto czy nie bo na tyle wiedzy o tych sprzętach posiadam. ;)

Mam natomiast pytanie czy ciężko napompowac ten karabinek oraz ile w nim plastiku a ile metalu i wogule jak się z tego strzela bo w rękach nie miałem okazjii takiego coś potrzymać.
Jezeli ktoś miał lub ma styczność z tą plujką to bardzo prosze o opinię ww kwestiach.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
TU jest opis modelu 392 ,ale w zasadzie to samo prócz użytego napędu. Pompka w karabinkach nie wymaga znacznej siły do napompowania ,dźwignia jest długa w przeciwieństwie do 1377 gdzie trzeba uważać aby paluchów nie przytrzasnąć :) .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Witam.Po dzisiejszych objasnieniach żonie co to jeeest :) PCA i CO2 i jak to sie je i z czym staneliśmy przed dylematem a właściwie to Ona czy machać iles tam razy dzwignią aby strzelić czy pobawić się drożej i tylko wkładać śrut do lufy czyli CO2 a tu znowu w tej kasie tylko Crosman.A jak już to tylko mod.1760 przynajmniej moim zdaniem.Tak czy owak sam mam zagwozdke na co lepiej wydac kasę PCA czy CO2 i żeby się dało z tego postrzelć bez większych stresów.
Koledzy pomużcie,wszystkie za i przeciw mile widziane.Oczywiście koszty ekspoloatacjii pozostają poza dyskusją bo te są dla mnie jasne.Może poprostu który lepszy waszym zdaniem.

[ Dodano: Wto 14 Sie, 2007 00:24 ]


Sorki że tak pytam jak świezy na forum co kupić i za ile ale takie żeczy jak PCA czy CO2 poza Skifem którego niedawno naprawałem do tej pory wogule mnie nie ruszały i szczeże powiem że mam blade o nich pojęcie,Co innego spreżynki lub PCP,tu odrazu bym wiedział co kupic ale to inny sprzęt i inna kasa :)
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

ja bym kupił CO2 nich sobie bezstresowo strzela i się relaksuje a może kup jej słabą spręzynkę żeby sobie poradziła sama dla kobiety stawiam na CO2 szczególnie jeżeli jest drobnej budowy ciała bo moja jest hersztbaba i wali z harrego z obciętą lufą i sama sobie z wszystkim radzi i co najgorsze jest o wiele lepsza niż ja
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Moja żona nie jest "zadrobna" raczej w normie :D więc mogła by spokojnie poradzic sobie z jakąś niewysiloną sprężynką ale jak znam żone i życie to pewnie jej się niechce i tyle,Ale co poradzisz-takie są kobity :hihi:
Cały czas staram sie wymysleć coś sensownego w sprawie zakupu.własciwie znam temat od strony techniczmej i wiem na jakich zasadch działają te pukawki.to że napisałem że mam blade pojecie o tych pukawkach to znaczy że poprostu nie miałem okazjii sprubować takich karabinków.No i w koncu to Crosman czyli z tego co sie orientuję żadna rewelacja ale szczegół w tym aby wybrać mniejsze zło. :hm:
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

To jeżeli wiesz że nie będzie jej się chciało naciągać karabinu to tym bardziej pompować czyli ci zostało CO2 niestety a co kupisz to ty decydujesz no chyba że nie :D
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
ODPOWIEDZ