Obrazek

Slavia 634 z cekaus.com.pl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SiM0N
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2007, 12:43
Lokalizacja: Z Kątowni:-)

Slavia 634 z cekaus.com.pl

Post autor: SiM0N »

Mam zamiar kupić tą Slavkę

Kod: Zaznacz cały

http://www.cekaus.com.pl/index.php?idmenu=602
i już się porządnie napaliłem(niestety narazie brak na stanie), ale nie w tym rzecz. Wszyscy szczęśliwi użytkownicy tych wistrówek piszą, że przed pierwszym strzelaniem należy ją porządnie przesmarować i wymienić prowadnicę. Na szczęście w cekausie zrobili już to za mnie i tu moje pytanie, czy ktoś już kupował wiatrówkę z tego sklepu i czy jest ona dobrze przesmarowana czy trzeba to jeszcze raz zrobić ?? W sumie gwarancję się traci po rozebraniu wiatrówki, opłaca się to robić ?? :hm: Napewno już wywnioskowaliście z tekstu, że kompletnie się nie znam (i dobrze myślicie) wieć prosze Was o pomoc :)
Full Amator
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Czesc!
Moge powiedziec tyle - sklep jest stoprocentowo godny zaufania. Zalozyli go fascynaci i propagatorzy strzelectwa pneumatycznego. Mozesz byc pewien, ze tuning z tego sklepu bedzie wykonany profesjonalnie a sama slawka na pewno bedzie na tym etapie pozbawiona wad produkcyjnych.
Zycze milego zakupu!
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
SiM0N
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2007, 12:43
Lokalizacja: Z Kątowni:-)

Post autor: SiM0N »

Jednak nie wszyscy chwalą sklep cekaus, plastikowe prowadnice i ich przesmarowanie, np w tym temacie

Kod: Zaznacz cały

http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=1862
indian strasznie na nich narzeka. więc lepsza jest plastikowa prowadnica czy metalowa?
Full Amator
Awatar użytkownika
Kanox
Posty: 98
Rejestracja: 11 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kanox »

Plastikowa lepiej wygłusza drgania i dżwięki a metalowa jest trwalsza, jeśli prowadnica jest wykonana z ertalitu to nie ma praktycznie różnicy, no ale zawsze znajdą się zwolennicy metalowych i plastikowych. W slavce plastikowa, jeśli jest dobrze spasowana ze sprężyną to spokojnie wystarczy, a i sklep godny polecenia, kupuj śmiało.

Pozdrawiam Kacper :)
Hatsan 80 STG + zastaw Alchemika + 1kg nakrętek ;)
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Funky_Koval pisze:Czesc!
Moge powiedziec tyle - sklep jest stoprocentowo godny zaufania. Zalozyli go fascynaci i propagatorzy strzelectwa pneumatycznego. Mozesz byc pewien, ze tuning z tego sklepu bedzie wykonany profesjonalnie a sama slawka na pewno bedzie na tym etapie pozbawiona wad produkcyjnych.
Zycze milego zakupu!
Szkoda tylko że nie odpowiadają na maile wysłałem 3 w przeciągu dwóch tygodni i zero odpowiedzi, to chyba też świadczy o ich "profesjonalnym" podejściu do klienta.
Awatar użytkownika
Kanox
Posty: 98
Rejestracja: 11 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kanox »

Może po prostu nie doszły :!: Ja tak miałem z pocztą na wp.pl nie dochodziły, natomiast z onet.pl bezproblemowo :)
Hatsan 80 STG + zastaw Alchemika + 1kg nakrętek ;)
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

indian strasznie na nich narzeka. więc lepsza jest plastikowa prowadnica czy metalowa?
Powiem tyle że też zdecydowałem się na zakup w cekausie ze wzgledu własnie na prowadnicę,smarowanie itd.Opinie o tym sklepie zebrałem z róznych źródeł,przeważnie pozytywne i......się zawiodłem. Może po prostu popadli w rutynę i polegając na opiniach o sobie przestali sie starać bo to co ja dostałem trochę mnie zraziło. Prowadnica z ertalitu jest dobra pod warunkiem że jest naprawdę dobrze zrobiona,moja raczej nie była. Co do smarowania to widziałem fabryczne slavki posmarowane tak samo"dobrze".
Rozbiórka i tak cię czeka na samym poczatku,tak ci radzę bo jak zobaczysz tłok to się załamiesz i stwierdzisz że strzelanie bez jego obróbki to morderstwo dla cylindra..Odrazu wez drobny pilnik i papier ścierny. No i dobrze jest zrobić osłone PET ze wzgledu na wyciecie w tłoku aby smar sie nie wydostawał do komory a tego ww sklepie nie robią. To wszystko nie jest takie trudne i sobie z tym spokojnie poradzisz. Jak byś chciał coś więcej w tym temacie to pisz na PW,jestem dośc swieżo po tych zabiegach ;) A gwarancja,no cóż albo wóz albo przewóz ale jak się doprowadzi Slavke do stanu używalnośći to raczej gwarancja nie jest potrzebna :)
Co do tego czy prowadnica metalowa czy z ertalitu to już sam musisz się zdecydować,ja mam metalową i jest super.Pod warunkiem dobrego smaru w odpowiedniej ilości.
Zero brzęczenia czy czegoś tam,no i jest na wieki.
Powiem ci tylko na koniec CHCESZ ŻEBY BYŁO DOBRZE TO ZRÓB TO SAM.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2007, 16:46 przez indian, łącznie zmieniany 1 raz.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Kanox pisze:Może po prostu nie doszły :!: Ja tak miałem z pocztą na wp.pl nie dochodziły, natomiast z onet.pl bezproblemowo :)
Maile jak nie dochodzą to sie cofają do adresata. W te bajeczki już dawno przestałem wierzyć. Dziwię sie tylko że nie odpowiedzieli, bo przecież chciałem u nich zostawić prawie 6 stówek.
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Kupowałem tam montaż - nie było problemu :)
Awatar użytkownika
SiM0N
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2007, 12:43
Lokalizacja: Z Kątowni:-)

Post autor: SiM0N »

indian dzieki za rady, a co do porad w sprawie drobnych przeróbek to sie odezwe jak kupie slavke :)
Full Amator
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

No Problema :)
Old Indian Never Die
Logan

Post autor: Logan »

Simon... Skąd jesteś tak konkretnie? Może będę w stanie Ci pomóc. Jak coś to pisz PM. lub maila. Maile czytam w zasadzie wszystkie (poza spamem) a z forum to zależy czy mam czas.
Awatar użytkownika
SiM0N
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2007, 12:43
Lokalizacja: Z Kątowni:-)

Post autor: SiM0N »

Z Dębicy. To kawał drogi do W-wy, ale jak kupie Slavke to napewno sie odezwe :)

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2007 12:14 ]
Niestety z cekausu nic nie bedzie bo najpierw nie mieli na stanie, ale za to jak juz maja to kosztuje 50 zł drożej :/ . nie wiadomo czego podniesli ceny prawie wszystkich dmuchawek. Teraz bardzo powaznie zastanawiem sie nad ofersta z szuster.com. Slavia 634 Lux kosztuje tam 450 zł, a wersja Hunter 500 zł i chyba na tą sie skusze. A oto część wiadomości jaką od nich dostałem (co ważne na drugi dzień)

Kod: Zaznacz cały

Slavia Hunter różni się od modelu Lux jedynie kształtem kolby
A sama kolba wygląda tak( jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć)
Obrazek
Co o tym mślicie, bo mi sie wydaje ze jest ciut lepiej wyprofilowana, ale to moje zdanie. Jakie jest Wasze?
Full Amator
Awatar użytkownika
zafek
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2007, 23:05
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: zafek »

Witam. Sam mam ten problem którą wersję wybrać.... i polecam sklep MK SZUSTER.... mają siedziby w różnych miastach i można bez problemu dostać wiatrówkę do ręki a nie kupować pocztą kota w worku.....(różnie to bywa) :/


Tylko którą wersję wybrać??

LuX jakoś bardziej mi podchodzi jest taka luksusowa:P :lol:

Natomiast hunter praktyczniejsza....

Ja chyba jednak wybiorę LUX i tak będę robił kolbe CUSTOM a lux po prostu bardziej mi się podoba ....co sie zmienia z dnia na dzień..... :lol: :lol: :lol: taki już jestem.... ;)



Pozdrawiam ;)
....szukam dobrego sprzętu dla poczatkującego....
ODPOWIEDZ