Obrazek

Dyskusja pozlotowa, czyli nasze wrażenia ze spotkania :)

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Zablokowany
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Dyskusja pozlotowa, czyli nasze wrażenia ze spotkania :)

Post autor: virus »

jak widać założyłem nowy temat :) warto byłoby go "przykleić" :)
dzielmy się tutaj naszymi wrażeniami ze wspólnie spędzonego weekendu. Ja cos też tutaj niebawem skrobnę :)

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 16:42 ]
no więc po kolei :)
sprawa organizacji ciążąca na Tomku i Jarku wykonana wyśmienicie :) wszystko zapięte od A do Z. Stało się nawet tak, jak się spodziewałem że się stanie. Jedzenia było za dużo i zostało, miejmy nadzieję, że się jakoś sensownie tym podzieliliście co by sie nie zmarnowało :) a konserwy, które kupił Tomek to będziemy jeść chyba za rok jeszcze :D

Piątek:
Dotarliśmy z Darkiem okolo 17 na miejsce. Okazało się, że przekombinowaliśmy trochę z trasą. Dzisiaj przejechaliśmy ze Stępnej trasę w 2h45m.
Przedtem dobre 4h.
Oczywiście przywitanie, znaczna część byla już na miejscu, niektórzy dotarli później :)
No i żurek na powitanie :) później karabinki w łapę i na strzelnice za stodołe. Najpierw chrono później strzelanie. Wielu z nas było zaskoczonych wynikami pomiaru prędkości łącznie ze mną :) Czas na wspólnych rozmowach i łupaniu upłynął do 20, później karabinki do pokrowców i wspolny grill :) koniec grila nastapił o 3.30, a dla niektórych nawet 4 :)


Sobota.
Pobudka godzina 8. Niektórzy wstali wcześniej by przygotować tor HFT - brawa dla Logana oraz pomocników (nie wiem kto jeszcze brał udział w ustawianiu figurek) za przygotowanie naprawdę fajnego toru. Śniadanie, strzelanie za stodołą, później przedstawienie regulaminu strzelania między innymi zasad bezpieczenstwa na torze.
Wymarsz na tor - 22 figurki do zaliczenia. Niestety zaczeło w polowie tak lać że musieliśmy zmykać do stodoły. Mój pokrowiec, który zostawiłem rozpięty na strzelnicy za stodołą będzie schnął jeszcze ze dwa dni. Jakimś cudem przestało później na chwilę padać i poszliśmy na tor dokończyc strzelanie.
Po przejściu toru stwierdzilismy z Mańkiem, że przejdziemy go jeszcze raz we dwóch (normalnie grupy były 3 osobowe). Po przejściu 3 stanowisk znowu deszcz. Daliśmy spokój. Kilka osób nie zdązyło go nawet ukonczyć jeden raz. A szkoda, bo kosztował na pewno wiele pracy i był ogromną atrakcją. Gdyby aura dopisała przypuszczam, że wielu z nas strzelałoby tam godzinami :)
...no i tak sobie padalo do wieczora. Z przerwami mniejszymy czy większymi ale cały czas.
Cale południe i wieczór spędzilismy na rozmowach o naszej pasji i nie tylko :)
W związku z tym, że wiele osób musiało wsiąść dzisiaj za kółko sobotni wieczór był juz znacznie spokojniejszy ;)

Niedziele.
Pobudka okolo 8 (przynajmniej ja), a właściwie jak kto wstał, wspołna jajecznica w domku Jarka, później zdjęcie grupowe, jeszcze troche rozmów, drukowanie zdjęć grupowych dla uczestników - wielkie podziekowania dla Darka za drukowanie. Dzięki temu każdy wyjechał z pamiątką w rękach - dosłownie :) następnie składaliśmy wszyscy swoje podpisy na każdej fotce :) pożniej jeszcze troche rozmów i czas było wracać :(

Podsumowując.

Pomimo naprawde paskudnej pogody - aura dała nam popalić - myślę, że wszyscy jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Osobiście nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w spotkaniu z ludzmi, którzy znając się tylko poprzez forum, spotykają się razem i zachowuja jak jedna wielka rodzina :)
Nie wiem jak reszta ale ja będę czekał na kolejne takie spotkanie z niecierpliwością :!:

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 16:47 ]
wiele rzeczy na pewno pominąłem ale jak wiadomo pamięć zawodną jest :)
dopisujcie swoje wrażenia, no i czekamy na resztę zdjęć :)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2007, 13:41 przez virus, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Dodam tylko że tor przygotował Logan, Darek, Michał i zdaje mi sie jeszcze że był tam Kornel, jeśli kogos pominałem to przepraszam. Tor został przygotwany w lesie a figurki były tak ułożone że wyglądały jak prawdziwe i wymuszały nieraz odpowiednie pozycje strzeleckie. Ja nie dokończyłem strzelania bo już za bardzo lało, jednak może napisze kto wygrał punktacji niestety nie pamiętam. I miejsce Alchemik-Dominik Hatsan 90 z małymi przeróbkami II miejsce Virus- Mariusz HW 97 III miejsce Foxrysza-Rysiek z Hatsana 100. To narazie tyle teraz ide pod prysznic. :)

Zrobiłem opis do zdjęcia grupowego co prawda niepełny bo pamięć zawiodła.
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=1666&start=255
Ostatnio zmieniony 09 cze 2007, 0:19 przez Daras, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Melduję ,że dotarłem cały i zdrowy.
Dziękuję wszystkim uczestnikom zlotu za mile spędzone chwile ,było bardzo przyjemnie gdyby tak pogoda nam lepiej dopisała to były by to naprawdę szczęśliwie spędzone chwile.
Teraz chwilowo się pożegnam trzeba się trochę "ogarnąć"
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Tombos
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tombos »

odi profanum vulgus et arceo
Klakier

Post autor: Klakier »

Daras pisze:Dodam tylko że tor przygotował Logan, Darek zdaje mi sie jeszcze że był tam Kornel, jeśli kogos pominałem to przepraszam.
Darku pominąłeś mnie ale nic nie szkodzi.
Ze zlotu jestem bardziej niż zadowolony. Szkoda, że nie mogłem zostać do końca ale czasem tak bywa.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje Tomkowi i Jarkowi za trud jaki włożyli w przygotowanie tej wspaniałej imprezy.

PS. Postaram się więcej napisać na temat zlotu w wolnej chwili.
Surveyor
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Surveyor »

Witam!
Też nam się udało bezpiecznie wrócić.
A co do zlotu, to można się pokusić o stwierdzenie, że to było idealnie !!!!!!!!!!
Klimatu nie popsuła nawet paskudna pogoda.Poznałem wspaniałych ludzi i nigdy nie zapomnę tej atmosfery :) Dziękuję za to serdecznie Wam wszystkim razem i każdemu z osobna.

PS
Jeśli przyklejać, to temat, w którym dokładnie wszystko zostanie opisane, wszyscy przedstawieni na zdjęciach, generalnie, żeby miało to ład i skład, żeby oddawało tą wspaniałą atmosferę. Trzeba na to poświęcić chwilę, ale zawsze będzie nam się mile kojarzyć a tym, którzy nie mogli przybyć, pozwoli choć trochę poznać ten klimat.
To wszystko będzie w pierwszym poście a w kolejnych Nasze własne odczucia (m.in. obecne posty) Napomknąłem już o tym organizatorom, napewno się tym zajmą i świetnie opiszą.
CZ 200s, Harry 70 designed & made by Alchemik ( jeszcze w produkcji :) ), teraz zbieram na szkiełka
Awatar użytkownika
Alchemik
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2006, 22:37
Lokalizacja: Busko Zdrój

Post autor: Alchemik »

I ja dołączam się do podziękowań dla organizatorów Jarka i Tomka i wielkie dzięki dla wszystkich którzy byli na zlocie i stworzyli tak wspaniałą atmosferę. Naprawdę tak miła atmosfera i to stworzono przez ludzi którzy widzieli się pierwszy raz to po prostu zadziwiające. Czekam niecierpliwie na następny zlot.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Wrzucam swoje foty jest tego 60 sztuk i będę wysyłał w ratach Michał przepraszam wiedziałem że kogoś przegapiłem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 18:53 przez Daras, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Dotarłem spowrotem bez takich przygód jak w drogę tam :) WILEKIE PODZIENKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW, wiem ile was to trudu i wyrzeczeń kosztowało i was podziwiam, następnym razem dajcie mi więcej roboty. Co mnie zaskoczyło to że ledwo po przyjeździe Logan z Dominikiem odrazu wzieli się za stawianie naszego namiotu :) Dzieki chłopaki :) dzieki wielkie Jarku za użyczenie swojej lunetki :) Zygmuntowi za naostrzenie noża, Loganowi za wspólne rozstawianie toru HFT :) Dominikowi za naprawienie spustu:) Oleńce za towarzystwo(i ona wie co jeszcze) :D Ryszardowi za podwiezienie do wrocławia :) Tomaszku jak już dojdziesz do siebie to powiedz co ze zdjęciami? Szkoda że już koniec. A co do pogody to Baden Powel powiedział że nie ma złej pogody na wędrowanie jest dobra i bardzo dobra :) widać to była ta dobra :P Jak o kimś zapomniałem w podziękowaniach to wybaczcie.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
;slavka634;
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Jarku, Tomku - wyrazy uznania :up: :!:

Świetna atmosfera, świetni ludzie, określenie "jak rodzina" jest tutaj najbardziej trafne ;)
Podziękowania również dla kolegi Stasia (stas h) za pudełeczka na śrut i dla Darka (Daras) za zdjęcia :spoko:

Mnie droga spowrotem zajęła raptem 40min, a więc miałem najbliżej :)
Najbardziej docenioną dziś rzeczą będzie sucha kołdra :D - zapewne nie tylko dla mnie :)

Mimo dręczącej pogody było naprawde ZAJEB*ŚCIE!!. Jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich uczestników i czekam na następne spotkanie.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 20:05 przez Maniek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

moi drodzy przejrzyjcie swoje ciała pod względem kleszczy. Moja dziewczyna właśnie znalazła jednego w mojej szyi :maruda:
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Virus pisze:moi drodzy przejrzyjcie swoje ciała pod względem kleszczy. Moja dziewczyna właśnie znalazła jednego w mojej szyi :maruda:
Mariusz prądem go prądem :lol:
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Tak też uczyniłem, ale chyba jednak mnie nie polubiły ;)
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

No, dobrze było a ja musiałem w sobotę rano uciekać, a chciałem sobie pierwsze w życiu HFT strzelić. Fajnie, że się w końcu spotkaliśmy.

P.S. Dzięki Tomku za orzeszka i podwiezienie. Cezar dzięki za osadę (co zastąpiła moją pęknięta i sobie przynajmniej trochę postrzelałem). Mariusz dzięki za podwiezienie na PKS.
Największe to się Jarkowi należą podziękowania za organizację imprezy :D
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Zablokowany