Obrazek

hatsan na aledrogo

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Witam!
Sam kupowałem w Vmax-ie i jeżeli chodzi o sprzedawcę nie mam najmiejszych zastrzeżeń. Udzielił mi bardzo! zaznaczam bardzo! dobrej informacji czym różnią się modele hatsana oraz jaki śrut jest najlepszy(było to zanim trafiłem na forum a tutaj wszystkie dane się pokryły) Jeżeli chodzi o sprzedawcę polecam. W piątek zamówiłem w poniedziałek odebrałem.
POZDRAWIAM!!
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Logan

Post autor: Logan »

Mój harry właśnie poszedł na reklamację... Opinię o załatwieniu sprawy przedstawię jak wróci...
Awatar użytkownika
Sancto
Posty: 29
Rejestracja: 25 cze 2006, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sancto »

A gdzie dokonywałeś zakupu ?? Czekam na Twoja opinie odnośnie gwarancji.
Hatsan 70S ... Świetny sprzęt
Logan

Post autor: Logan »

www.vmax2.pl

Obiecano mi wymiankę lufy razem z kostką przy okazji sprawdzania w e własnym zakresie (przy zdejmowaniu) muszka lekko pękła na dole obejmy ale Człowiek ze sklepu, z którym rozmawiałem powiedział że to nie problem i muszkę prawdopodobnie też wymienią.

Jeżeli sprzęt wróci przed końcem tygodnia to maja u mnie ogromnego pozytywa.
JOKER
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2006, 12:08
Lokalizacja: Chełm, Kraków

Post autor: JOKER »

Witam Panowie. Znalazłem taką oto, na pierwszy rzut oka kuszącą oferte:

http://www.allegro.pl/item140664619_skl ... an_55.html

Moje pytanie brzmi: czy dostrzegacie jakiś haczyk? Czy jest to ta nieszczęsna wersja gładkolufowa, może krótka...? No i czy znacie tego sprzedawce?
Pozdrawiam
człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi... ;)
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Z moich doświadczeń sprzedawca godny zaufania.
Co do hatsana sprzedawany jest (według opisu) najprostrzy model 55-bez bezpiecznika spustu i zwykłe przyządy celownicze. Na fotce jest inny hatsan- 55 stg. Jest prawdopodobne, że ten model może tyle kosztować. Zwykłe przyżądy celownicze mogą być, bezpiecznik zawsze sie jednak przydaje. Lufa, jak pisze sprzedawca gwintowana, ale lepiej upewnij się dokładnie.
Co do długości-jeżeli długość całkowita wiatrówki wynosi powyżej 112 cm (tu 114cm) jest to napewno wersja pełna (różnie podają-112-116cm) 104-106 krótka!.
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

jest to wersja długa Hatsana, lufa GW, sam myślałem o kupnie i pytałem sprzedawcy ale...no właśnie to ale skończyło się kupnem innej dmuchawki :)
AA TX200 HC
JOKER
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2006, 12:08
Lokalizacja: Chełm, Kraków

Post autor: JOKER »

Dzięki za expresową odpowiedź Panowie. Nowy, jak widać, jestem, ale szkole się intensywnie (na razie teoretycznie) i planuje zakup...
Też się zastanawiałem nad tym berakiem bezpiecznika, niemniej wyczytałem że przy rozbiórce okazało się że to prymitywna blaszka tylko, zresztą nie zawsze dizałająca czyli niegodna zaufania... Prawda to?
No i jeszcze jedna kwestia. Może się okazać że ta dmuchawka to wersja starsza, ze starym spustem. Przez co właśnie tańsza... Chybaże to żadna okazja i w sklepach internetowych kosztuje tyle samo (te które znalazłem oferują drożej). Zgodzicie się?
człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi... ;)
Logan

Post autor: Logan »

Najprościej zapytać sprzedawcę. Najlepiej mailem żebyś potem miał na skrzynce jego wypowiedź i jeśli coś będzie nie tak to przysługuje ci prawo zwrotu.
Co do bezpiecznika. O jednym należy pamiętać. Kazdy mechanizm może zadziałać źle więc każde zabezpieczenie może zawieść. Blokada w Hatsanach jest faktycznie dość prymitywna i blokuje jedynie język spustowy a nie cały mechanizm jednak nawet takie zabezpieczenie jest lepsze niż żadne. Podam prosty przykład. Poszedłeś postrzelać i załadowałeś karabinek. Przed oddaniem strzału zauwarzyłeś że ktoś się zbliża w kierunku twojego celu. Odkładając karabinek nie zwróciłes uwagi że jakiś fragment ubrania (rękaw, sznurek od ciągacza itp.) zaczepił o spust. Resztę dopowiedz sobie sam.

Jeszcze jedno... Zapytaj czy spust ma regulację jeśli tak to jest nowy.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

kwestia bezpiecznika jest nadal kontrowersyjna, mi jego brak nie przeszkadza, wielokrotnie go zakładałem i ściagałem. Blokuje tylko język spustowy a nie mechanizm. Co do wersji karabinka w aukcji to napisz do sprzedawcy o szczegóły lub do gości którzy już go kupili-tak bedzie najlepiej :)
AA TX200 HC
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

myśle ze wtedy powinien oddać strzał w glegę i po sprawie jest spoko i bezpiecznie, czy mam choć troche racji??(zawsze posiadacz winny jest) zimna krew nie rutyna
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
bobby4
Posty: 49
Rejestracja: 18 sie 2006, 18:35
Lokalizacja: KUJ-POM

Post autor: bobby4 »

magnus_lca pisze:Myśle nad 70s/80s/90s - popularne i zachwalane tutaj,
tomaschek30 pisze:Jeśli chodzi o wersje kkrótkie to możesz być spokojny ponieważ w modelach, które wymieniłeś takowe wersje nie występują.
Już są wersje combo np na skorpio-wiatrówki.
Pozdrawiam
lukasz
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2006, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lukasz »

jestem jednym z tych nieszczesnikow i od paru nastu dni jak widac po dolonczeniu ;( dwoje sie i troje zeby cos z nia zrobic ;( w was nadzieja zeby uchronic nastepnych
Logan

Post autor: Logan »

Może nie być tak źle... Możliwe że jak dostawa przyjdzie to znajdę jeden wolny tunning kit w wersji SHORT.
Zablokowany