(S) AA s400 z luneta i przetoczką

ODPOWIEDZ
brayan12345
-#nowy
-#nowy

(S) AA s400 z luneta i przetoczką

Post autor: brayan12345 » 12 paź 2019, 17:03

Cena zestawu 2100 zł!
Witam. Posiadam na sprzedaż niezwykle celną w swojej klasie cenowej wiatrówkę AirArms s400 classic 4,5mm. Jestem jej pierwszym włascicielem. Zakupiłem ją pod koniec czerwca tego roku w sklepie militaria.pl. Nie była rozbierana jest to oryginał z fabryki. Raz odkręciłem osadę w celu wkręcenia bączka i przy okazji przetarłem wszystko z wierzchu. Osada poza jednym zadrapaniu koło bączka co widać na zdjęciu nie ma żadnych otarć rys czy wgnieceń. Oksyda również była konserwowana na bieżąco. Nie mam żadnych rys jest w idealnym stanie. Wiatrówką wystrzeliłem około 4 paczek śrutu. Brałem udział w zawodach benchrest z tą wiatrówka gdzie konkurowałem ze sprzętem kilka razy droższym i ku zdziwieniu współzawodników wynik był zadowalający.
Luneta Leapers, którą kupiłem z końcem kwietnia tego roku w sklepie kolba.pl za kwotę 600 zł. Jak za ta cene obraz w tej lunecie jest naprawdę bardzo dobry. Jest trochę grubszy krzyż niż w innych lunetach jednak jak się oko przyzwyczai to nie przeszkadza to w niczym. Luneta mam przybliżenie 3-12 i obiektyw 40 mm. Posiada regulacje paralaksy która działa bardzo dobrze. Lunetę mialem na tuningowanym karabinku sprężynowym i bardzo dobrze trzymała zero, praktycznie nie do ruszenia. Posiadam do niej zakrywki na szkła.
Montaż średni firmy Leapers na szynę 11 mm, posiadam również montaż na szynę 22 mm, który był w zestawie z lunetą.
Dodaje przetoczkę z długim wężykiem.
Wiatrówka nie przekracza 17 J
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 paź 2019, 21:36 przez brayan12345, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#Admini
-#Admini

Re: (S) AA s400 z luneta i przetoczką

Post autor: Mamutowicz » 12 paź 2019, 19:58

brayan12345 pisze:
12 paź 2019, 17:03
Zdjecia pod tym linkiem ponieważ są za duże aby je tutaj dodać.
Jednak się wysil kolego i dodaj. Masz na forum poradniki jak to zrobić łatwo i przyjemnie.
Nie traktuj forum jako darmowej reklamy swojego ogłoszenia.
To twój pierwszy post, a nawet nie zadałeś sobie trudu żeby się przedstawić.
Link do olx został przeze mnie usunięty, a jeśli jeszcze raz się pojawi to zniknie ponownie - tym razem razem z tobą.
Pozdrawiam Serdecznie.
Adymin.
Obrazek
Nie zmarnuj 1% podatku

ODPOWIEDZ