Obrazek

Problem z uszczelką

ODPOWIEDZ
Disasterpiece

Problem z uszczelką

Post autor: Disasterpiece » 13 wrz 2019, 18:17

Witam, to znów ja. Mam problem z uszczelką między lufą a zaworem gazu? Jest zdewastowana i chciałem wymienić na inną. Niestety nie mogę nic dopasować i za każdym razem marnuje nabój co2. Może ktoś z was już wymieniał? Jeśli źle opisałem to postaram się dodać zdjęcia uszczelki jeśli trzeba.

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Re: Problem z uszczelką

Post autor: Qbuś » 13 wrz 2019, 19:33

:hm: Określ dokładnie o którą uszczelkę chodzi , to bardzo istotne, foto jak najbardziej wskazane .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek !

Disasterpiece

Post autor: Disasterpiece » 14 wrz 2019, 10:12

No tak. Wyczytałem, że chodzi o uszczelkę przepływu gazu. Element 1500 na schemacie. Oryginalna żółta, silikonowa puszcza mi połowę gazu przy strzale. Na necie napisali, że można zamienić na uszczelkę teflonową. Niestety obszedłem dziś połowę tego smutnego jak p... Miasta i nigdzie nie ma takowych :D
Noo teraz to już leci gaz na całego nawet na firmowej uszczelce :(

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#Admini
-#Admini

Post autor: Mamutowicz » 14 wrz 2019, 14:52

Aaaale że o jaki model QB chodzi?
Może QB20?
Obrazek
Nie zmarnuj 1% podatku

Disasterpiece

Post autor: Disasterpiece » 14 wrz 2019, 19:36

Qb 78. Dobra, zaimprowizowałem. Od strony zaworu położyłem oringa na wymiar ale grubawego. Dociąłem rurkę od góry i po skręceniu puki co działa :D jutro przetestuję w polu :D

ODPOWIEDZ