Obrazek

Polska tęczowa

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
Thief

Polska tęczowa

Post autor: Thief » 30 gru 2018, 14:55

Naprawdę już tak wszyscy w tym pięknym kraju boją się cokolwiek powiedzieć, czy tez wyrazić swoje przekonania, uczucia chociaż na forum? by nagle jakiś "mędrzec" zamknął temat (mój pierwszy ) po zaledwie pięciu odpwiedziach, chociaż wątek wydaje się być rozwojowy...boję się że mój kraj będzie kiedyś tak spedalony jak reszta Europy. Na szczęście jest jeszcze strzelectwo i jego pierwszorzędne przeznaczenie...

Awatar użytkownika
janusz22551

Re: Polska tęczowa

Post autor: janusz22551 » 30 gru 2018, 15:02

Coś mi się zdaje, że Ty z tej jedynej słusznej partii.
Walther LGU - prezent od e-tawerna.pl
HW97 + DOC

Awatar użytkownika
kamazek

Post autor: kamazek » 30 gru 2018, 15:17

Kolego, a może byś tak się najpierw wykazał na polu strzeleckim, skoro się tu "zapisałeś" :hm:
Zapodaj jakieś tarczki, pokaż się na zawodach, podziel się wiedzą na temat "wiatrówkowania" ...
Na "fiłozofowanie" przyjdzie czas 8)

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 30 gru 2018, 16:26

Thief pisze:
30 gru 2018, 14:55
Naprawdę już tak wszyscy w tym pięknym kraju boją się cokolwiek powiedzieć, czy tez wyrazić swoje przekonania, uczucia chociaż na forum? by nagle jakiś "mędrzec" zamknął temat (mój pierwszy ) po zaledwie pięciu odpwiedziach, chociaż wątek wydaje się być rozwojowy...boję się że mój kraj będzie kiedyś tak spedalony jak reszta Europy. Na szczęście jest jeszcze strzelectwo i jego pierwszorzędne przeznaczenie...
Kolega zdaje się nie bardzo zrozumiał ostatnio więc powtórzę....WRZUCENIE GÓWNA W WENTYLATOR POWODUJE OBRYZGANIE WSZYSTKICH także tych którzy mają gdzieś wszystko inne niż wiatrówkowy relaks. Swoje zaniepokojenie odnośnie moralnej kondycji tego kraju i jego obywateli proszę wylewać na politycznych gównoburzach i innej części internetu. Chcesz rozmawiać o strzelectwie to nie ma sprawy bo od tego jest to forum a kamazek dobrze Ci napisał...pokaż że faktycznie tak Ci na strzelectwie zależy...zadaj choć jedno pytanie które będzie dla Ciebie kolejnym etapem rozwoju jako strzelca. Na razie widzę jednak wiadro pomyj a takie wylewam bez żalu.

Thief

Post autor: Thief » 30 gru 2018, 17:37

Spoko koledzy, może trochę mnie poniosło. Chciałem sobie tylko jakoś urozmaicić moje wędkarskie eskapady;) (dot. pierwszego postu) A co do strzelania rekreacyjnego to również nie wiele mam do powiedzenia,ponieważ mam od roku chinkę za 190 zł i daję mi wiele frustracji:/ Chociaż ma zajebistego kopa, naprawdę :) Nie mam pojęcia czy ona czasem nie jest ponad limit hehe. Dużo frajdy mi sprawia jak z daleka trafię w środeczek; ) Ale już idzie do mnie hatsan 90 Mam nadzieję że wszystko się zmieni na lepsze; ) No nic, pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego.

P.S.
Kiedyś jak byłem w woju to podczas nocnego strzelania nr 2 trafiłem nabojem smugowym z AK 47 postać żołnierza oddalonego o 200 m. Dostał prosto w hełm i przez chwilę się zapalił mały płomyczek. Dostałem ocenę 5;) Może coś jeszcze ze mnie będzie; )

ODPOWIEDZ