Obrazek

Strzelanie do plakatów - czy to legalne?

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
Zablokowany
Thief

Strzelanie do plakatów - czy to legalne?

Post autor: Thief » 29 gru 2018, 17:06

Witam,
Nie chcę zawracać tu kontrafałdy ale nie mogę nigdzie dostać jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Czy mogę zupełnie legalnie postrzelac sobie ze swojego hatsana 90 z lupką do plakatów czy też fotosów znanych polityków? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
janusz22551

Re: Strzelanie do plakatów - czy to legalne?

Post autor: janusz22551 » 29 gru 2018, 17:17

:hm: Czy to legalne? :hm: Nie wiem, ale zbyt kuszące :lol:
Walther LGU - prezent od e-tawerna.pl
HW97 + DOC

Awatar użytkownika
kamazek

Post autor: kamazek » 29 gru 2018, 17:49

Przeca nowemu "Koledze" nie chodzi o otrzymanie odpowiedzi na swoje brawurowo błyskotliwe zapytanie :nie:

On się chce pochwalić, że posiada ...

Hatsana 90 z lupką !!!

Ło bracie !!! Szacun !!! :up:

Dopisuję Kolegę do ulubionych userów :)

Thief

Post autor: Thief » 29 gru 2018, 19:51

Dziękuję koledze ""kamazek' za poparcie;) Jetem jednak szczerze zainteresowany odpowiednią typowo sensowną i co mnie najbardziej interesuje WŁAŚCIWĄ nurtującego mnie zapytania.
P.S.
Jestem starej daty. Służyłem w WP. Góra Kalwaria rocznik 92. kbkms to mój wtedy najlepszy przyjaciel :)

Awatar użytkownika
Bosanowa
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Bosanowa » 29 gru 2018, 20:11

A kto bogatemu zabroni ;D A tak poważniej, możesz się spodziewać, o ile będziesz się z tym obnosił, że zostaniesz posądzony o obrazę uczuć religijnych :lol: lub Twój czyn zostanie potraktowany tak samo jak palenie kukieł/podobizn. Głupich wszędzie pełno ... Ja byłbym jednak ostrożny i jeśli chciałbym robić coś takiego to tylko w zaciszu swojego ogródka. Z dala od oczu osób trzecich.

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 29 gru 2018, 20:18

Użycie czyjegokolwiek wizerunku ( także polityków bez względu na opcję światopoglądową )jako tarczy strzeleckiej budzi duże wątpliwości natury moralnej a może też prowadzić przyszłości do konsekwencji prawnych. Wystarczy że taki fakt dotrze do szerszej przestrzeni publicznej a ktoś zwietrzy sensacje, udostępni, skomentuje, pojawi się prawnik poszkodowanego ...i będzie "bigos". No chyba że kolega bardzo chciałby zaistnieć na czerwonym pasku jakiejś stacji telewizyjnej...to śmialutko z tym że musisz wiedzieć że takie działania kładą się cieniem na strzelectwo a samemu środowisku strzeleckiemu robią niedźwiedzią przysługę. Są głupie i nie odpowiedzialne.

Jest bardzo duży wybór tarcz strzeleckich zaczynając od zwyczajnych punktowanych po "wiadra zombie". Tego się trzymaj

P.S zamykam temat. 108

Zablokowany