Obrazek

Obrazek

Hatsan AIRTACT ED

ODPOWIEDZ
coyote_x

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: coyote_x » 16 maja 2019, 22:39

kamazek pisze:
16 maja 2019, 21:29
kamazek pisze:
16 maja 2019, 15:48
Chcesz AirTacta do baloników, po prostu go kup..
"Kto mówi, ze ja chcę?.."
coyote_x pisze:
16 maja 2019, 13:03

Ostatnio się zastanawiałem nad tanią ale sensowną wiatrówką sprężynową do rekreacji...
Ty :)
Uparty, tak - ja też się zastanawiałem ale interesowały mnie tylko różnice między nimi, a nie porady co kupić bo potrafię kupić sprzęt do rekreacji jak i do czegoś ambitniejszego, mam porównanie z dobrym sprzętem i styczność z tymi zabawkami nie od dzisiaj, wiem tez jakie osady mi leżą w łapie, a jakie nie.

To co piszę dotyczy się osób, które się pytały o "pierwszą wiatrówkę" lub obserwacji po znajomych traktujących to nie jako hobby ale formę rozrywki.

Odświeżyłem ten temat ponieważ w tego typu osadach można wybierać między tymi producentami, których wymieniłem i Hatsany tutaj całkiem przyzwoicie wypadają - uczepiłem się wiatrówek z chwytem pistoletowym i podobnych ponieważ widzę, że osoby strzelające okazyjnie jak dostaną ciężka wiatrówkę w typowej osadzie od razu się zniechęcają, a często są to tez kobiety i młodzież.

Ja osobiście też strzelam lepiej z HW 97k niż z Pro Sporta tylko ze względu na wygodną osadę tego pierwszego i preferuję tylko tego typu osady.

coyote_x

Post autor: coyote_x » 16 maja 2019, 22:47

108 pisze:
16 maja 2019, 22:23
Z AirTacta bez ED da się całkiem powtarzalnie trafiać nawet w papier na 10m...buszki i destrukcja to też nie problem ale wolałbym tego ED bo lepiej wykonany i lepsze otwarte...dlaczego tak sądzę? Od tak sobie :)
Masz jakieś zdanie na temat AirTact PD, który jest najbardziej podobny do Strikera?

Podobno lepszy spust ale na działkową rekreację odstraszają mnie te plastiki tam gdzie Striker ma blachę (ze słabsza sprężyną jest chyba nie do zdarcia mechanicznie) - wiadomo, że to taki sprzęt który nie jest specjalnie zadbany i wielu ludzi z niego strzela, zupełnie inaczej niż z naszymi normalnymi zabawkami.

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#Admini
-#Admini

Post autor: Mamutowicz » 17 maja 2019, 2:07

108 pisze:
[...] dlaczego tak sądzę? Od tak sobie :)
Tak to zostawię...HatsanChallenge z Kłody Górowskiej.
👍Daniel.. Żaden handlowiec nie będzie się upierał przy promocji droższego modelu skoro widzi, że klient napalił się na ten tańszy jak szczerbaty na suchary i jedyne o co mu chodzi to potwierdzenie słuszności wyboru... 😊
A dlaczego tak sądzę? Ot tak sobie.:)
Tak to zostawię... Mamut z łóżka z nogom w gipsie. 😁
Obrazek
Nie zmarnuj 1% podatku

Awatar użytkownika
108

Post autor: 108 » 17 maja 2019, 7:23

Mamutowicz pisze:
17 maja 2019, 2:07
108 pisze:
[...] dlaczego tak sądzę? Od tak sobie :)
Tak to zostawię...HatsanChallenge z Kłody Górowskiej.
👍Daniel.. Żaden handlowiec nie będzie się upierał przy promocji droższego modelu skoro widzi, że klient napalił się na ten tańszy jak szczerbaty na suchary i jedyne o co mu chodzi to potwierdzenie słuszności wyboru... 😊
...
Oczywista oczywistość ...trzeba dodać że dobry handlowiec potrafi też słuchać a nie wbrew potrzebom klienta "promować" z sobie tylko wiadomych przyczyn inny produkt. Na szczęście nie jesteśmy zawodowymi sprzedawcami wiatrówek :lol:

Do puszek, grilla, destrukcji czy do tarczy w wydaniu piknikowym każdy się nada, jeden lepszy lub gorszy. Jeden lepiej wykonany a przez to zdaje się bardziej trwalszy choć oczywiście nie musi tak być. H90 to bardzo fajny karabinek, coś tam w nim pogrzebać i sam wiesz że da sporo frajdy ale z takiego AirTacta tez będzie sporo frajdy przy grillu...może nawet tyle samo. Jesli to nie hobby a zdrowo rozsadkowa potrzeba znalezienia sprzętu który 3-4 razy w roku może obok rakietek do badmingtona zapewnić rozrywkę "terenowego" spotkania towarzyskiego to czemu nie. Taki target, taki sprzęt...i nie widze w tym nic "świętokradczego"
Miałem chyba wszystkie AirTacty bez ED z ED łącznie z z napędem vortexa i do takiej zabawy nadaja się idealnie. Działa przyzwoicie, jest w limicie, ma serwis no i srednio o to trzeba dbać a jak ktoś lubi to i sobie pogrzebie w środku. Tylko tyle i ąż tyle.

ps Girę złamałeś? zdrówka Mamut :)

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#Admini
-#Admini

Post autor: Mamutowicz » 17 maja 2019, 12:16

Ano złamałeś.. pewnie dlatego taki upierdliwy jesteś.. :D
Obrazek
Nie zmarnuj 1% podatku

ODPOWIEDZ