Obrazek

Mistrzostwa Swiata HFT 2016

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
zaurus
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2013, 0:58
Lokalizacja: Czechowice - śląsk

Post autor: zaurus »

Wielki, naprawdę wielki szacun. Takie wyniki w tych warunkach :chyleczola: . Jarek ostatnie zdanie na beżowym bezcenne.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Wszyscy juz opisali swoje wrażenia, wiec i ja wrzucę coś od siebie.
Rzeczywiscie warunki były trudne. Rozmawiałem ze znajomymi i żaden nie pamięta takiego wiatru na MŚ. Niedziela była po prostu loterią i chyba bardziej szczęście decydowało o wyniku. Kolejnym czynnikiem który pozostawił nam niedosyt, to tor. Nie udało mi się wejść na tor BRAVO, ale z rozmów wynikało, ze ten był łatwiejszy od naszego. Zdecydowanie większe zagęszczenie drzew i krzaków zrobiło swoje. Zresztą wyniki mówiły same za siebie. Na naszym torze w porannej sesji najlepszy zdobył 51 pkt :hm: Nie odbierajcie tez tego proszę jako tłumaczenie się z nie do końca satysfakcjonujących wyników. To po prostu złość sportowa która gdzieś tam w nas pozostała, bo nie dane nam było zrehabilitować się w poniedziałek :maruda: My tez walnęliśmy kilka baboli które nie powinny się zdarzyć. Te które sam popełniłem były tak proste i prozaiczne ze sam do dzisiaj nie potrafię tego ogarnąć :zdziwko: Nic to....c'est la vie, trzeba walczyć dalej ;)
Majecha76 pisze:.....Jeszcze raz chciałbym podziękować Tomkowi, Mamutowi i Mimutowi za cała logistykę.
Tylko dzięki wam pojechaliśmy na Mistrzostwa Świata....

Na MŚ moi drodzy pojechaliście dzięki sobie i Waszym rodzinom. To im się należą Wielkie Podziękowania za to ze zgodzili się na Wasza nieobecność w te święta.
Oczywiście my bardzo się cieszymy ze Wam się podobało. I mimo ze zawody nie do końca spełniły nasze i Wasze oczekiwania to radość na Waszych twarzach w trakcie pobytu, była dla nas jak zdobyty drużynowo Puchar MŚ. Większej nagrody nie można juz oczekiwać :king:
Ja chciałbym podziękować Adrianowi za użyczenie sprzętu, Sylwii i Antosiowi za to ze nas z wielka wyrozumiałością znosili u siebie przez te kilka godzin, Mariuszowi za to ze był z nami pomimo tego ze nie startował, Michałowi który przyjechał i wystartował pomimo gorączki która go dopadła i Wszystkim Exporciakom za to ze stanęliście na wysokości zadania.....wiecie o czym mowie ;) , a na koniec Wielkie Podziękowania Tym którzy nam kibicowali i trzymali za nas kciuki. Niech nasza pasja nas łączy zawsze i wszędzie a nie dzieli i różni.
Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 120
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nocna Furia »

A ja już tęsknię...
Ten wyjazd to była niezapomniana przygoda, a piękne wspomnienia zostaną na zawsze :girl2:
Emley Moor... bajka! Las, a w lesie pełno figurek, a kawałek dalej - jeszcze więcej figurek :D W takim miejscu chciałoby się bywać jak najczęściej. Zazdroszczę tym, którzy mają do Emley bliżej niż ja ;(

Exportowcy! Dzięki Wam ten wyjazd był możliwy i był tak bardzo świetny. Dziękuję jak nie wiem co :poklon: Zack, dziękuję za przemiłą gościnę, aż ciężko było się żegnać. Piotrek, dziękuję za wypożyczenie Regala, tutaj rozstanie też było trudne ;) ale chyba mam przeczucie, co chciałabym kiedyś kupić..
Dziękuję wszystkim za opiekę i za świetną zabawę. Im więcej Tawerniaków, tym weselej :) więc mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś.. ;)

Pozostał niedosyt po odwołaniu drugiego dnia zawodów :/ jeszcze bym postrzelała. Ale i tak nie mogę narzekać na brak wrażeń.
Wizyta policji... i artykuł w gazecie następnego dnia. Tego długo nie zapomnę 8)
Strzelnica JSB i miłe panie, z którymi można się porozumieć po polsku.. :) Świetna zabawa, nawet udało mi się wystrzelać kilka gadżetów :D Już się cieszyłam, że na tej strzelnicy spędzę jeszcze więcej czasu następnego dnia :maruda:
No i bukiet kwiatów od całej ekipy, wystrzelany po jednym kwiatku.. :girl2:

A poza tym... Puchar!
Brawo Jarek! Zasłużyłeś sobie i jesteś Mega Madżewsky :king:

Aha.. lot w obie strony z Kapitanem Lewandowskim ;) /zdjęcia brak/

Obrazek

Obrazek


https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Dziękuje jeszcze raz :)

A tutaj parę zdjęć z Antosiem :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Czy mi się wydaje czy Antoś ma więcej włosów jak Ty :D
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Łojtam Łojtam :D

[ Dodano: Sob 02 Kwi, 2016 21:01 ]
Mamutowicz pisze: Ps.
Majecha, ja wszystko ścierpię, ale czemu Różowy.. :zdziwko: :zalamka:
Bo zostałeś wyróżniony :D
Tak jak wszyscy co byli na MŚ
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No to widze, ze ja jako ostatni ;)
W koncu weekend i moge usiasc spokojnie :)

To byly super Swieta Wielkanocne bo spedzone z przyjaciolmi.
Czekalismy na te zawody od dawna. Szkoda, ze drugi dzien odwolany ale gdyby nie to to pewnie nie poznalibysmy milych Panow Policjantow a i w wynikach bysmy podskoczyli do gory. Chodza sluchy, ze tor Beta byl latwiejszy. Na uwage zasluguje fakt, ze pierwsze i drugie miejsce w kategorii sprezyn to byl tor BETA wiec Jarek mial ogromna szanse mocno zamieszac w drugi dzien. No ale trudno, stalo sie jak sie stalo i cieszymy sie z trzeciego miejsca. Brawo Jarku !

Bylo nam niezmiernie milo goscic Adika, Majeche i MI-6 w naszym domu, ktory dla przyjaciol zawsze stoi otworem :) Darek, Jarek, Leszek, mam nadzieje, ze nie mieliscie problemow zoladkowych, kucharz ze mnie kiepski, staralem sie jak moglem ;)
W przyszlym roku chcemy zmienic dom na wiekszy i gdzies na wsi, beda lepsze warunki na przyjmowanie gosci :)

W koncu poznalem marionuras, unkasa i Nocna Furie, milo bylo tez zobaczyc dawno niewidziane twarze.

Zdjecia juz wrzucilem wszystkie jakie mialem, niestety na pierwszy dzien zawodow zapomnialem aparatu i nie moge sobie tego darowac :maruda:

To co ekipa ? Do zobaczenia w przyszlym roku na Mistrzostwach Swiata 8)

Pozdrawiamy serdecznie

Tomek, Sylwia i Antos

P.S. Jak do cholery jasnej wlaczyc polskie litery w tym systemie ? (W8)

P.S. 2 - obrazkowy ;) (zdjecie skradzione z aparatu Ani 8) )


Obrazek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 120
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nocna Furia »

tomaschek30 pisze:To co ekipa ? Do zobaczenia w przyszlym roku na Mistrzostwach Swiata 8)

W przyszłym roku Wielkanoc 16 kwietnia 8)
tomaschek30 pisze: P.S. 2 - obrazkowy ;) (zdjecie skradzione z aparatu Ani 8) )

super podrasowałeś :) :spoko:
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

Nocna Furia pisze:
tomaschek30 pisze:To co ekipa ? Do zobaczenia w przyszlym roku na Mistrzostwach Swiata 8)

W przyszłym roku Wielkanoc 16 kwietnia 8)
tomaschek30 pisze: P.S. 2 - obrazkowy ;) (zdjecie skradzione z aparatu Ani 8) )

super podrasowałeś :) :spoko:
jak nie kopnę w przyszłym roku w 4 litery tej błotnisto-deszczowo-wietrzno-ponurej wyspy to z miła chęcią znowu spędzę z wami wszystkimi Wielkanoc .
ps. miałem coś napisać było by jak kij w mrowisko ale się w klawisz enter ugryzłem :D
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
nabial82
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 16:40
Lokalizacja: Normanton UK

Post autor: nabial82 »

Chcialbym dodac cos od siebie jesli pozwolicie towarzysze broni.
Tor na tegorocznym WHFT byl jak kazdy inny tor na zawodach NEFTA moim zdaniem. Duzo trudniejsze jest Monthly Hunter Extreme na Emley Moore (kill zone polowe mniejsze) ale to osobiste odczucie. Wiatr w Anglii to nie nowosc wiec tego mozna bylo sie spodziewac. Skoro przecietny strzelec z goraczka taki jak ja ustrzelil 44 punkty to znaczy ze nie bylo tam nic zaskakujacego. Zobaczmy na liste jak wielka ilosc ludzi wystrzelala ponad 50pkt. Ja osobiscie bralem poprawke na wiatr do nie wiecej jak 8 figurek. Poniewaz nie mam pojecia o kalibrze 4.5mm jako ze tluklem cale 1.5 roku kalibrem 5.5mm i o wietrze nie wiele wiem to tym slabiej to wyglada niestety. Spora ilosc figurek byla przy ziemi w lesie. Nie odbieram broncie Boze nikomu zaszczytow wrecz przeciwnie,gratuluje naszemu zwyciezcy pucharka. Chce tylko nadmienic ze indywidualnie i jako narodowosc wypadlismy blado. 5 miejsce na 7 byc moze jest to motywacja do spotkania sie za rok i poprawienia wyniku...
Mila atmosfera i mozliwosc poznania tawerniakow zaliczylbym do przyjemniejszej czesci tego spektaklu :)
Dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

unkas pisze:Czy mi się wydaje czy Antoś ma więcej włosów jak Ty :D
Chyba już wiem dlaczego tak uśmiechał się jak mnie widział :D

[ Dodano: Nie 03 Kwi, 2016 20:57 ]
tomaschek30 pisze: To co ekipa ? Do zobaczenia w przyszlym roku na Mistrzostwach Swiata 8)
]
Trzeba pomyśleć :hm:
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Parę fotków zapodanych na Shooting the Breeze: https://www.flickr.com/photos/54252691@ ... 424864666/
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 120
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nocna Furia »

JSB wspomina Mistrzostwa :)
Na 2 zdjęciach wypatrzyłam Adika.

www.facebook.com/JSB.Match.Diabolo/post ... 9681664066

www.facebook.com/JSB.Match.Diabolo/post ... 5465171821

Mamutowicz pisze:Shooting the Breeze


Ahaa.. the Breeze :zalamka: to tak ładnie się nazywają :girl2: A ja myślałam, że oni są Gruz Strzelecki (debris) :lol:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

A ja znalazłem jeszcze Unkasa i siebie :D
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 120
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nocna Furia »

Zack, a dałbyś linka do zdjęć ze swojego aparatu? Jednak nie zgrałam ich na pendriva :/
ODPOWIEDZ