Obrazek

Łoże do CZ-200 made by A. Zemełka & Dany

Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 238
Rejestracja: 23 cze 2006, 21:55
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wojtan »

Nie pytajcie o ile przetrzebiło kieszeń - o tym to wolę jak najszybciej zapomnieć ;) , w tej chwili cieszy mnie piękne skupienie na tarczy do Kpn na 10m..
Waga zrobiła swoje :) Kolorowe filterki w blendzie też, no i regulacja dioptrii.. Wprawdzie wada niewielka, ale jednak oko się już tak nie męczy.

Wzoru na separator dostarczył mi karabin snajperski z Tarnowa :) oglądany na targach MSPO w Kielcach: http://www.czeskie.thx.pl/viewtopic.php?t=290
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Wczoraj miałem okazję wziąść do ręki CZtkę Wojtka. Cudo :D Drewienko ma inny kolor jak na zdjęciach (no chyba, że ja mam źle ustawiony monitor), wygląda kapitalnie.

Separator powalił mnie na łopatki :lol:
Też taki chcę :!: :!: :!:

Pozdrawiam

Tomek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Rzeczywiście CZ-tka Custom Wojtka jest super ,można by rzec ,że więcej już się z niej nie wyciśnie. Leży świetnie i jest znacznie cięższa od standardowej ,optyka jest w najlepszym gatunku. Separator wygląda kosmicznie ,ale mnie osobiście się nie podoba kojarzy mi się z rusznicą :) ,no ale rzecz gustu.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
ODPOWIEDZ