Obrazek

Pomoc w kupnie air arms

Chatow
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 12:29
Lokalizacja: Lublin

Pomoc w kupnie air arms

Post autor: Chatow »

Witam, przymierzam się do zakupu wiatrówki pcp. Wiatrówka będzie wykorzystywana do puszko strzelania weekendowego. Chcę kupić nową i później powoli dokupić resztę akcesoriów typu luneta itd. Zależy mi na tym żeby była to wersja z magazynkiem. Zastanawiałem się nad s410 tylko nie wiem, którą wersje lepiej wybrać classik czy carabine, czy może jednak opłaca się trochę dołożyć i kupić s510? Co do kalibru to chyba raczej skłaniałbym się ku 4,5mm ze względu na większy wybór śrutów. A i wersja na pewno do 17J bez pozwolenia.
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Chatow pisze:Chcę kupić nową i później powoli dokupić resztę akcesoriów typu luneta itd
Rozumiem to tak najpierw kupisz karabinek i będziesz podziwiał jego urok i piękno a jak kupisz za parę miesięcy lunetę to dopiero postrzelasz :lol:. Dobre . O innych niezbędnych od razu gadżetach nie wspomnę bez nich nie wystrzelisz nawet z magazynkiem .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Chatow pisze:do puszko strzelania weekendowego
Lepiej by się nadawał karabinek na CO², pomyśl, poczytaj, zastanów się. Do strzelania z S 4... niezbędna jest butla z powietrzem, przetoczka.....itd, zresztą te opisy są na forach, poszukaj, poczytaj i wtedy zdecyduj :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Będzie strzelał.. "po lufie".. jak z dubletówki.. :)
Chatow, przywitaj się ładnie tutaj: Centrum powitań załóż swój temat i napisz coś o sobie a wtedy zniknie Ci ta belka "nowy" spod nicka :)

Wiatrówki o których piszesz, są bez otwartych przyrządów optycznych, więc nie postrzelasz.. jednak łatwo da się to "załatwić" bo PCP nie kopie i możesz posadzić nawet najtańszą lunetę i sie nie rozleci.
Pamiętaj jednak, że do PCP musisz mieć co najmniej pompkę .. ale butla wcale nie była by dużo droższa - a na pewno wygodniejsza.
Na allegro butla 300 bar 6L stoi ok 880pln, a pompka Hatsana 640pln.. Niby jest różnica w cenie, ale chciałbym Cię widzieć "dymającego" pompką co każde 80 strzałów czy ile tam wychodzi z kartusza.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Chatow
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 12:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Chatow »

Nie nie mam zamiaru się na nią patrzeć i wiem czego chce. Mam przewidziany budżet na całość tj. karabinek, luneta, butla, przetoczka itd. Ale karabinek chce kupić nowy w sklepie a resztę skompletuję zapewne przez allegro. Po prostu nie mam ciśnienia żeby wejść do sklepu i kupić wszystko tylko wole przemyśleć każdy szczegół żeby później być zadowolonym.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Chatow pisze:i wiem czego chce
No to proszę : Kliknij i wybieraj ! :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Chatow
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 12:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Chatow »

Wiem czego chce czyli pcp. I raczej w kierunku air arms, ale w dokładnym wyborze mam nadzieję że wy mi pomożecie. :)
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Chatow pisze:Mam przewidziany budżet na całość
A to zmienia wszystko :) Osobiście kupiłbym zwykłe S 400 bez magazynka , moim zdaniem szkoda kasy na ten gadżet ale to Ty wybierasz .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 160
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Post autor: bambus0134 »

Skoro jesteś już zdecydowany na zakup AA w wersji PCP to tu masz dobry wubór .
Przy zakupie całego zestawu powinieneś jeszcze coś utargować .
Powodzenia.http://www.weko.com.pl/sklep_c/index.php?cPath=21_157
I napisz ską jesteś może ktoś z tawerniaków mieszka nie daleko wtedy można się spotkać i osobiście pomacać jakiś sprzert .
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

No cóż, przypadkiem miałem S410 oraz S400. Z S510 strzelałem sobie tylko i zdecydowanie faworyzuję ten model. Tylko cena za wysoka :maruda:

Optymalnym wyborem będzie S400. Firma AA zbyt wiele żąda za model z magazynkiem. Jeżeli jednak nie masz limitu finansowego to S510 będzie lepszy. Ma świetnie dopracowane przeładowanie.
Wersja carbine ma jedną zaletę. Po dołożeniu tłumika nie zrobi się z tego zestawu wędka. Ale będziesz miał mniej strzałów z kartusza.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Jaro pisze:Wersja carbine ma jedną zaletę
I wadę ma mały kartusz ile stabilnych strzałów może z tego być nie wiem nie miałem .
Cena tego karabinka też nie jest zadowalająca , może lepiej zastanowić się nad HW 100 .
Praktycznie dwa w jednym niezawodny magazynek i genialna wkładka jednostrzałowa .
Sam nie wiem mam jedną (S 400 ) i drugą (Hw 100) która lepsza nie umiem odpowiedzieć na to pytanie .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Dany108 pisze:chyba że to AA S400 MPR FT
No tak, to jest dobra alternatywa ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Chatow
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2013, 12:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Chatow »

Znalazłem w Lublinie na sprzedarz s410 classic 4.5mm z lunetka POINT PRECISION 3-9x40 AO, przetoczka i butla + jakies tam dodatki za 2500. Na tygodniu jakos podjade przymierzyć sie do niej. Jak mi podpasuje to chyba ją wezme bo cena jest przyzwoita a podobno wiecej leżała jak strzelala :D lunetka taka sobie, ale na poczatek dobre i to. Najwyzej w przyszłości zainwestuje w coś lepszego. Jak myslicie wchodzić w urzywke czy lepiej jednak nowa kupic ?
Air Arms S410 + DOT 4-16x42AO MD + sunshader + Butler Creek
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Chatow pisze:Jak myslicie wchodzić w urzywke czy lepiej jednak nowa kupic
Wybór karabinka bardo dobry ale na pytanie nowy czy używany nikt Ci nie odpowie .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Wybór karabinka bardo dobry ale na pytanie nowy czy używany nikt Ci nie odpowie .
Powiem tak: swojego AA s400 wziąłem z "drugiej", ale pewnej ręki (kolega z forum). Podobny zestaw tylko szkiełko od Leapersa. Strzelam rok i żadnych zastrzeżeń!
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
ODPOWIEDZ