Obrazek

Średnica otworu transferowego TX200 lub PP

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Średnica otworu transferowego TX200 lub PP

Post autor: materatz »

Pany podajcie średnicę otworu transferowego ( dziura w cylindrze między lufą a uszczelką tłoka) W TX200 zaznaczając czy wersja fabryczna czy tuningowany..
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
matjas
Posty: 187
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:48
Lokalizacja: wrocław/brzezia łąka
Kontakt:

Post autor: matjas »

Materazzi - o ile mi się nie pierniczy we łbie to oryginał dla kalibru 4.5mm w limicie jest 3.5mm.
myślę, że koleżeństwo pomoże zweryfikować.

matjas
wszystko jest proste, dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz...
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6439
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mierzone dzisiaj na Wisiorowym egzemplarzu 3,6mm :D .Oczywiście tjuningowany na max, brak tłoka, dzielona sprężyna od czegoś ? (matjas powinien wiedzieć), baka z kozaka Ryśka teściowej, bączki, pas Hatsan, brak lunety, montaż jest, spust przesmarowany, cylinder w środku też :lol: (bo "ktoś" wepchał sprężynę bez tłoka) :hm: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

No to teraz się zacznie strzelanie :killer2: Ogień z lufy i pustaki na pustyni rozprysną się w drobny mak :lol: Tylko jeszcze gwoździe odpowiedniego kalibru muszę znaleźć ;)

A tutaj kilka wymiarów txa:
http://spolecznosc.wiatrowki.pl/article ... AA-TX200HC
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
ODPOWIEDZ