Obrazek

Zlot Stępna 2007 - Lista chętnych

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
Tombos
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tombos »

Ja jeszcze nie jestem pewien na 100%, ale już na 99% że pojadę. Jadę tylko z żoną, więc w aucie są jeszcze trzy miejsca. Niestety nie mam namiotu i nie wiem czy od kogoś załatwię. Kupować raczej nie będę, inne wydatki. Tychy są na północ, więc problemu nie ma. Więcej ludzi po drodze, większa frajda :lol:
odi profanum vulgus et arceo
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

ja odpadam :( może następnym razem. 26 maja mam bal absolutoryjny :/ z czegoś muszę zrezygnować niestety
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Z powodów technicznych (niezależnych ode mnie lecz dotyczących mojej osoby) jestem zmuszony, po rozmowie z Jarkiem (właścicielem posesji na której odbędzie się zlot) zmienić termin zlotu i przesunąć go o tydzień do przodu. W związku z tym Zlot Tawerny Stępna 2007 odbędzie się w dniach 1 - 3 czerwiec 2007 (piątek, sobota, niedziela).

Ponieważ do zlotu pozostało dwa miesiące z niewielkim hakiem termin ten jest OSTATECZNY.

Przepraszam wszystkich zainteresowanych za zamieszanie, niestety nie wszystko można zaplanować z takim wyprzedzeniem.

W najbliżyszm czasie zostaną opracowane Regulamin Zlotu, jakaś czytelna lista chętnych oraz inne sprawy dotyczące naszego spotkania.

Pozdrawiam

Tomek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

NO TO JEŚLI FUNDUSZE POZWOLĄ POJAWIE SIĘ :))))))))))))
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Mariuszu, jeszcze dzisiaj (wieczorem) założę odpowiedni temat do tego celu (rejestracja "zlotowiczów"). Ten temat zostawię do dyskusji ponieważ zrobił się mały bałagan, są trzy tematy o zlocie i totalne zamieszanie.

Jeśli chodzi o koszty to wystarczy żebyś miał kaskę na przyjazd i trochę drobnych na suchy prowiant. Ja z Jarkiem zabezpieczymy dwa ciepłe posiłki, reszta to będzie tzw. Szwedzki stół czyli wrzucamy do jednego wora to co przywiozą ze sobą ludzie ( jakieś "słoiki", konserwy itp.)

Nie będziemy pobierać żadnych opłat związanych ze Zlotem. Ale wszystkiego dowiecie się jak wklepię Regulamin Zlotu
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany