Obrazek

Nowy jako strzelec i nowy sprzęt

ODPOWIEDZ
willson
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2014, 9:02
Lokalizacja: wielkopolska

Nowy jako strzelec i nowy sprzęt

Post autor: willson »

Witam.
Przywitałem się już na forum, także do rzeczy. Jestem poczatkujacym strzelcem (chociaż już nie młodym bo 36 na karku) i zanim się tu zarejestrowałem dużo tutaj już poczytałem. Może teraz się zdziwicie ale postanowiłem zaryzykować i kupiłem takie oto sprzęty na początek:
1. Hammerli Hunter Force 900 Combo
2. Crosman Summit 4,5 mm,
3. Crosman-Benjamin NPS,
4. Pistolet BERETTA Px4 Storm - tą tylko dla rekreacji.
Zaraz powiecie że szajs, ze chiny itp., ale muszę was trochę rozczarować. Podjołem ryzyko, no i chyba się opłaciło. Wszystkie czytane recenzje o tych modelach na wszelakich forach są stare z przed kilku lat. Bo opisy i wrażenia w nich zawarte odbiegają znaczaco od moich.
Nr. 1. Hammerli - drewno, super wykonanie, żadnych luzów, wszystko ładnie spasowane, kultura pracy super, nic nie źwięczy, nie puka, nie trze się i po wyregulowaniu optyki na 40 m na 5 strzałów 10,10,10,9,10. To wynik chyba pozytywny. Minus - może trochę za ciężki, ale tak pozatym 5/5.
Nr.2. Czeka na zamontowanie optyki.
Nr.3. Nowy NPS Crosmana - dłuższa lufa od poprzednika, lekki, spust fajny "miękki", naciąganie nie sprawia problemu, kultura pracy super. Minus no nie jest z drewna. Jestem na etapie zerowania optyki. Wczoraj skończyłem na 20 m. wyniki 8, 9, 8, 10,9. (optyka jeszcze nie dokonca wyregulowana.
Nr.4. Fajny i celny do 15 m, zasieg spokojnie do 40 - 50 mb.

Wydaje mi się że trzeba zweryfikować opinie na temat powyższych modeli. Jako że posiadam je dopiero od tygodnia, z czasem opisywał będe kolejne "doznania".
PZDRO. :bobas:
ODPOWIEDZ