Obrazek

Pomoc przy wyborze.

Spam, Archiwum Forum.
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

ten pistolet to LOV 2, mam to w podpisie. To g*wno warte że tak powiem. I on nie pompuje żadnego powietsza, on popsrostu wyrzuca tą lufą śrut bo ona ma poprzeczne prażki wewnątrz.
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Lol :D Czyli to nie wiatrówka nawet :D Niewiadomo co to jest :P Mogłbyś zrobić 5 strzałową probe nim do tarczy z odległości 10m :D Please hehe
pozdr
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

tylko że ja nim w tą tarcze nie trafie :rotfl:

Z 4-5m w puszke to już trzeba mieć nie lada umiejętności.
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Czyli jednym słowem pistolet ten nadaje sie tylko do trenowania cierpliwosci :)

Za około 50zł kupisz juz dobry pistolet asg. Myślę że będzie o wiele celniejszy od tego.
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Springfield7.62 pisze:Czyli jednym słowem pistolet ten nadaje sie tylko do trenowania cierpliwosci :)

Za około 50zł kupisz juz dobry pistolet asg. Myślę że będzie o wiele celniejszy od tego.
Ba!, już taki za 8zł jest celniejszy :)
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

Co chcecie super sprzęt, ja mam taki sam i z 4-5 m trafiłem nim :lol: w puszkę, bo śrut z niego wystrzelony jakoś nie chciał.
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Czyli wychodzi na to że mamy kandydata do wiatówki rokU ! :D MUsze to sobie sprawić :P niestety gdy mam 710zł teraz (w portfelu) to 50zł to dużo :D ... Za dużo każde 10 zł to dużo ;p Chyba się pokusze o HW50 ;p ale znów stawia mnie to przed próbą czekania :(
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Jak masz cierpliwość to dozbieraj do hw 97 i wtedy juz będziesz zadowolony. :)
Ja mam zamiar zrobic full tunning w moim h80 dokupic do tego belomo i dopiero wtedy zaczne zbierać na cos lepszego, a z moim harym i tak sie nie rozstanę. taki samodzielny tunning pozwala poznac budowe wiatrówki od podszewki i daje duzo sadysfakcji. Myslę że jest to jeden ze składników popularności harrego :)
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

97 !!! Nigdy w życiu tego nie uzbieram -.- nawet jakbym chciał moge sobie pomarzyć :D
Dlaczego? Znając moje umiejętnośći w wydawaniu kasy.. One kilkakrotnie przewyższają te które tą kase zbierają :P
http://www.akhobby.pl/index.php?a=opis&k=35&kt=&id=18
A taka cena jak 1335.00 PLN to ... W moim przypadku (i wieku) sporo :P 1335 - 710 = 625 ... Niby ponad 50% :P Ale luneta to gdzie? Tesko 4x20? bo wtedy to tylko na taką było by mnie stać :-] a czekając na 625 zł... To bym sie nie doczekał ... Do urodzin jeszcze prawie 7 miesięcy a wtedy może wpaść jakaś wieksza sumka ... Tak przez 7 miesięcy uzbieram około ~350-400zł... Ale kto tyle wytrzyma :( :/ :/ :/
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

O matko i córko! Jak mi się podoba mój H60!!! Mam go od wczoraj wieczór i daleko jeszcze do prawdziwego postrzelania, ale już poczułem to piękne plllum!
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Pj26 »

jigt pisze:O matko i córko! Jak mi się podoba mój H60!!! Mam go od wczoraj wieczór i daleko jeszcze do prawdziwego postrzelania, ale już poczułem to piękne plllum!
I to jest piękne w naszym hobby, że daje tyle radości.
Sorry za OT ale jestem za testami pistoletu lov2 :lol: jak ktoś ma. Powiedzmy 5 i 10 metrów i czy przebije 1 czy obie ścianki puszki po browarku a może nie przebije :hm:
To musi mieć jakąś sprężynę. Wymienimy na silniejszą :D i się zobaczy.
Śmiejcie się ale kiedyś go chciałem kupić by pokombinować.
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

Ten LOV nie nadaje się nawet na zabawkę dla dziecka. To nie może wcelować. Bakelitowa obudowa stanowi cylinder, a w nim przemieszcza się do przodu tłok. Ten tłok to lufa z uszczelnieniem. Sprężone powietrze przedostaje się do lufy przez poprzeczny otworek z tyłu lufy. Śrut wepchnięty jest głęboko popychaczem, aż za ten otworek, więc ciśnienie powstaje za śrutem. W przewodzie lufy z tyłu jest zrobiony gwint w który wkręca się korek z uszczelką. Ten korek ma długi szpikulec popychający śrut głębiej do wnętrza lufy. Wykręcasz korek, wkładasz śrut, popychasz, zakręcasz korek. Podczas strzału wszystko co metalowe i ciężkie leci do przodu prowadzone w uszczelkach. Szarpnięcie jest duże, bo reszta z lekkiego bakelitu /kruchy i łamliwy/.
Przestrzegam przed kupnem!!
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Ja też odradzam, ale ja mam inną teorię strzału tego czegoś :)

Otóż wg mnie to coś działa na zasadzie odrzutu. Lufa z poprzecznymi prążkami zatrzymuje śrut. W fazie strzału śrut wędruje razem z lufą, a gdy lufa się zatrzyma to śrut wylatuje.

Testów niemożna wykonać ponieważ tym w nic sie nie trafi. Rozrzut na 5metrach to ~50cm. Odrzut spory. Z owych 5ciu metrów jak już się trafi w te puszke to tylko zostaje wgniecenie. Nie przebija nic.
Dexter
Posty: 35
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Dexter »

Mój ASG przebijał niektóre puszki a miał ok. 1 J więc to coś ma pewnie z 0,2 tak jak te zabawki ASG z odpustu , więc szkoda kasy , zero pożytku z tego :)
Obrazek
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

Dosłownie z dwóch metrów mój przebijał przednią ściankę pudełka po butach w jakichś 3, 4 strzałach na 10, a pozostałe śruty zostawały w tekturze, jeszcze jedna rzecz zauważyłem, że śruty trafiały najczęściej bokiem, wygląda na to, że po wyjściu z lufy śrut koziołkował i te które trafiły przodem przechodziły na wylot, a reszta utykała. Zwykła proca z patyka i gumki od majtek jest celniejsza i ma więcej mocy.
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Zablokowany