Obrazek

Co radzicie wybrać + "krótkie dlaczego"

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

pawel 2171 pisze:Twinmastera competitor
Paweł i jak Ci się z niego strzela ??
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
witeg
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2013, 18:12
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

wojtek7777 pisze: i rozumiem że jak użytkownik hw40 - zauważyłeś jakieś minusy w Liderku, że nawet radzisz używke HW40.
Uzupełniając poprzedni post - jak pisałem Lidera jedynie omacałem i.... no czuć było chininą. Rodzaj plastiku, obrobienie detali i takie tam duperele składające się na to, czy chce się z pistoletu postrzelać, czy odłożyć na półkę.
Swoje HW, któremu nic nie dolegało, sprzedałem za 300zł, więc różnica w cenie między nowym Liderem, a używanym HW jakoś powalająca nie jest.
Tyle że HW 40 ani jego kopii już bym raczej nie kupił w powodu wymienionego wcześniej.
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

Klamka już praktycznie zapadła - HW 40. Teraz jeszcze tylko pytanie czy 4.5 czy 5.5 mm
Jak radzicie ???

@Paweł - czekamy z Jarkiem na Twój odpis - ten twinmaster competitor wygląda kapitalnie ;)
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Jaro pisze:Paweł i jak Ci się z niego strzela ??

Zabawa świetna pistol i do zabawy i na zawody ;) mam do niego 6 magazynków kolimator i lunetę . Naprawdę polecam. Najlepiej pomacać ,postrzelać i kupić :lol: .
Walther + MTC
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Ok, Adres znasz, więc zapraszam na strzelanko u mnie ;) Mój Walther się marnuje w szufladzie ...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

Witam

Zakupiłem juz hw40 kal 5.5 mm ;)

Chciałbym się jeszcze Was doradzić co dokupić do jego szyny montażowej tzn kolimator, celownik laserowy czy lunetke ???

Pytam ponieważ przy jego sposobie ładowania chyba nie wszystko będzie się nadawac.

Poradźcie mi proszę - może macie w tym juz jakieś doświadczenia......

Zapodaję 2 linki do aukcji allegro - ciekaw jestem co powiecie:

http://allegro.pl/celownik-laserowy-do- ... 84917.html

http://allegro.pl/kolimator-1x30-kand-l ... 86458.html
Awatar użytkownika
krolik
Posty: 70
Rejestracja: 12 sie 2011, 17:03

Post autor: krolik »

Ja bym powiedział, że 5,5mm to słaby wybór przy tak niskiej energii.... Co Cię podkusiło? Nie trzeba było poczytać setek postów na ten temat?

A co do optyki.... naucz się jako tako z otwartych strzelać. To nie trudne, a dystanse na jaki pozwoli Ci pistolet o energii około 3J i odpowiadającej prędkości śrutu 5,5mm więcej niż otwarte nie trzeba.

Tanie kolimatory to tylko bajer i do niczego się nie nadają. Lupka... tylko po co?
A laser... nie mam pojęcia...
A było ich ze czterdzieści.... i dosyć na razie zmian sprzętu... :)
Awatar użytkownika
wojtek7777
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:41
Lokalizacja: Krosno (Podkarpacie)

Post autor: wojtek7777 »

Dzięki Jarku za rzeczowy odpis.... zrobię tak jak radzisz.

"Podkusiło" mnie to że drugą długą wiatrówkę mam też w kalibrze 5.5 :)
Awatar użytkownika
krolik
Posty: 70
Rejestracja: 12 sie 2011, 17:03

Post autor: krolik »

Opis to był bardziej złosliwy niż rzeczowy. Ale dokładnie tak zrób. Kup 4,5mm lub wymień 5,5mm które kupiłeś (jak w sklepie to się dogadaj, a jak przez internet to masz 10dni na zwrot nieużywanej rzeczy) i poćwicz na otwartych.

Na początku zawsze kusi rozwalanie różnych rzeczy (jabłuszka, puszki, ...) ale popróbuj też strzelania do tarczy. HW40 pozwoli Ci uzyskać serie składające się z ósemek i wyżej. Jak juz to osiągniesz to poszukaj wtedy czegoś lepszego. :)
A było ich ze czterdzieści.... i dosyć na razie zmian sprzętu... :)
ODPOWIEDZ