Obrazek

Wiatrówka - pistolet

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
wituś
Posty: 184
Rejestracja: 06 lut 2012, 22:06
Lokalizacja: Medynia k. Rzeszowa

Wiatrówka - pistolet

Post autor: wituś »

Witam!
Nie wiem, czy dobrze robie lokując temat tutaj, jak coś to proszę o przeniesienie.
Mam problem - otóż kolega znalazł u siebie gdzieś na dnie w szafie taki oto sprzęt:

Obrazek

No i po pierwsze:
Chciałby się dowiedzieć jak on się nazywa, a ja za nic nie byłem w stanie mu pomóc :( Może ktoś wie? Na boku pisało tylko "Made in Czechoslovakia":
Obrazek

Nie wiem, moze jakaś CZ-ka, czy coś :P
A i po drugie:

ma mu to posłużyć jako pukawka do rekreacji no i (Jest to pistolet na CO2) chciał kupić do niego nabój CO2, ale ten jest za duży i nie wchodzi. Z jego relacji wynika, że nie może go włożyć bez uprzedniego przebicia, no a w tedy gaz ucieka. Ja w branży pistoletowej doświadczenia żadnego nie mam, ale podobno powinno się nabój włożyć, a później zakręcić tą śrubę pod rękojeścią, co spowoduje powoli przebicie naboju.
Czy możliwe żeby nabój do tego sprzętu był jakiś nietypowy, czy coś?
Hatsan90 "Alchemik Inside"+ DOC 3-9x40 MD
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

To LOV-21 na Co2 . Masz przebijak na 8g-owe bombiczki . Są krótsze niż 12 g-owe i dlatego 12 się nie mieszczą . Kup sobie opakowanie nabojów No2 8g do trzepania śmietany . Pasują i z powodzeniem sprawdzają się w tym pistolecie .
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Przemek, ale szybki jesteś :D . (też zacząłem "dziubać")

Witku, na temat tego pistoleciku jest trochę informacji na forach, na pewno znajdziesz i się przydadzą :lol: . (są też opisy jak przerobić na 12 gramowe, jest do tego specjalna nakrętka, czy coś podobnego).
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
wituś
Posty: 184
Rejestracja: 06 lut 2012, 22:06
Lokalizacja: Medynia k. Rzeszowa

Post autor: wituś »

oo dzięki panowie :) Takiej odpowiedzi oczekiwałem !! :D Jeszcze raz dzięki :)
Hatsan90 "Alchemik Inside"+ DOC 3-9x40 MD
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp;Wiatrówka - pistolet

Post autor: Oko »

Witek, jest kolega, który specjalizuje się w sprzęcie na CO². Tu masz linka do jego stronki
http://www.serwis.wiarus.org/
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
ODPOWIEDZ