Obrazek

sprężyna symetryczna w hatsanie

ODPOWIEDZ
erico
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: Sanok

sprężyna symetryczna w hatsanie

Post autor: erico »

witam, mam pytanko - czy ktoś próbował zrobić podwójną sprężynę ułożona symetrycznie w hatsanie z dwoma prowadnicami (przednią ertalonową lub z tecaformu oraz tylna stalową) ze zwojami ułozonymi symetrycznie - podobnie jak w fwb 300 - wymagało by dopasowania 2 prowadnic i łącznika sprężyn (najlepiej z ertalonu) - będę to robił ale może ktoś już ma z tym doświadczenie ?
LGM
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Akurat tej modyfikacji chyba jeszcze nikt nie próbował- tu na forum. Będziesz prawdopodobnie pierwszy. Musisz koniecznie opisać i obfotografować jak to zrobisz :) .
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
erico
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: Sanok

Post autor: erico »

sądze szymon że w hatsanie jest dość duży potencjał - jednak jest naprawdę sporo siedzenia przy nim - niedługo założe posta z opisem mojej 55 - ale już wyniki są bardzo obiecujące - a na razie jest tylko osłabiona oteva, pet, prowadnica, zepto, elastomery oraz taki pseudoseparator z rurki miedzianej (na chrono mam równiutko 241-244 ze skupieniem na 20 m max 20 mm) - a to są już są obiecujace wyniki. Jeszcze mam w planie założenie kompletnego spusty od alchemika oraz tej dzielonej sprężyny - może wyjść różnie - zobaczymy. Wiadomo że nie dorówna nigdy fwb 300 na mniejsze odległości ani tx 200 na większe - ale niewielkim kosztem można z niej zrobic całkiem niezłą pukawkę.
LGM
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
O tym to akurat nie musisz mnie przekonywać. To co ja zrobiłem ze swoim h100 to też nie mało. Zresztą podobnie lubię "grzebać", jak strzelać.
Tu jest jeden :
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php ... an++mojemu
A drugą wersję niedługo przedstawię.
Ta osada z fotek z "czarnym" hatsanem jest już sprzedana, ale drugą-polepszoną niedługo zaprezentuję.
Tu troszkę o "bebechach" :
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php ... prowadnicy
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
ODPOWIEDZ