Obrazek

proste pytanie

Logan

Post autor: Logan »

Lufa jest razem z kostką więc odkręcasz zawias i po zdjęciu lufy wybijasz bolec d dźwigni naciągu. Zamieniasz lufy i po sprawie... Mała rada... Bolec od dźwigni naciągu wymień na śrubkę. Wygląda gorzej ale nie musisz zdejmować lufy żeby wyjąć tłok tylko odkręcasz śrubkę.
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

mozena wymienic na cos takiego jak bolec z wytoczonym rowkiem na obwodzie i w to daje sie taka podkładke która wskakuje w ten rowek, trzyma niczym sruba a wyglad raczej jak nit :radocha:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Sabo35
Posty: 94
Rejestracja: 12 sie 2006, 14:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: Sabo35 »

Jeżeli masz trochę zacięcia do majsterkowania to sprawa jest prosta. Lufa jest kompletna. Nawet gdzieś to było opisane na forum"bron". Po zakupie lufy obadaj gwint. Z tego jednak co wiem fabryka produkuje lufy coraz lepsze. Ale strzeżonego..........!
Pozdrawiam

Sabo
AA S410 Classic,Cz200s,RR5,Iż38,Iż40
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Sabo35 pisze:Takie wyniki jakie przedstawiasz przy takiej lufie to... podziwiam Ciebie.
niestety takie wyniki jak wkleiłem w dziale "Testy" nie są zbyt częste ale warto było je opublikować. Zdażają się dość żadko na kilkanaście strzelonych tarcz, jednak tylko na Exact 4.53mm, świadkiem jest kolega z którym strzelam na codzień a którego namawiam do udziału w TawernaCup z karabinkiem AA S400-mam nadzieję ze go namówie ;)
AA TX200 HC
Sabo35
Posty: 94
Rejestracja: 12 sie 2006, 14:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: Sabo35 »

Nie neguję Twoich wyników w strzelaniu ale podziwiam mysle, żę tak to odebrałeś. Są ludzie, którzy mają bardzo dobry sprzęt a nie mają talentu. Są też ludzie którzy nie mają dobrego sprzętu ale mają talent i tych właśnie cenię i podziwiam.
Jeżeli sprzęt spotka sie z talentem mamy mistrzów.
Czego Tobie życzę.

Sabo

Pozdrawiam

link do lufy umieściłem w poście powyżej może Ciebie zainteresuje.
AA S410 Classic,Cz200s,RR5,Iż38,Iż40
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

nie-nic z tych rzeczy, nawet do głowy nie przyszła mi tego rodzaju sugestia, karabinek strzela jak strzela, myślę też że badzo nie odbiega od innych Hatsanów ale ja źle się czuję majac taki właśnie gwint i na niego właśnie zwalam większość niepowodzeń (odskoki itp) :) skupienie jakie udało mi się wystrzelać na 50m gwarantowałoby wycięcie praktycznie jednej dziurki z 15-20m ale jak wspomniałem-zdaża się raz na kilkanaście tarcz i tylko na Exact 4,53 :)
AA TX200 HC
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

wiatam!
też strzelam z takiego śrutu
ale przeważnie z benjamina 7,9 g

[ Dodano: 2006-09-14, 11:48 ]
witam-oczywiście!!
;slavka634;
ODPOWIEDZ