Obrazek

pierwsza wiatrówka hatsan35stg

ODPOWIEDZ
H35S
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2009, 9:38

pierwsza wiatrówka hatsan35stg

Post autor: H35S »

witam wszystkich forumowiczów podkreślam że to moja pierwsza styczność z wiatrówką
jakiś miesiąc temu zakupiłem w sklepie H35stg wydaje mi się że wszystko jest ok ale czy trzeba by zrobić tzw przegląd zerowy??
jaką lunetkę byście polecali do tego konkretnego modelu??
na razie chyba nie będę wprowadzał żadnych modyfikacji ale w przyszłości...może...
co sądzicie o tym modelu..jak poczytałem to forum to nie wiem czy był to dobry wbór....
ale jak na razie jestę zadowolony....
proszę o porady...
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

H35S pisze:ale czy trzeba by zrobić tzw przegląd zerowy??
H35S pisze:jak poczytałem to forum


Coś słabo czytałeś skoro nie znalazłeś odpowiedzi na temat przeglądu :cisza:
H35S pisze:jaką lunetkę byście polecali do tego konkretnego modelu??


Dział Optyka Sie kłania :cisza:


Pozdrawiam
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

widzę, że standardowa seria: "jestem tak bardzo nowy, że aż podkreślam; właściwie już kupiłem, ale i tak utwierdźcie mnie w przekonaniu, że miałem rację; nie przeczytam niczego poza tym tematem, więc do roboty, piszcie mi wszystko!"

jeśli jesteś zadowolony, to tylko Ci zazdrościć; wszystko inne kupisz z kartą mastercard lub przeczytasz w przyklejonych tematach

ach no i witam na forum
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
assassin
Posty: 310
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:58
Lokalizacja:

Post autor: assassin »

Witam na forum.

Sam posiadam Hatsana 33 (35 w wersji polimerowej) i jestem zadowolony, rekreacyjnie bardzo dobra wiatróweczka tak do 40 metrów można do puszki strzelać.
Polecam z miejsca zrobić przegląd zerowy i odpowiednie nasmarować, po za tym przydałby się jej zestaw tuningowy, od rusznikarza, bądź Alchemika (osobiście polecam tego drugiego :D ).
Generalnie 33/35 jest mało popularna ze względu iż jest mała i ma niska energie, ok 7-8J. Po za tym bardzo przyjemny puszkobójca.
Z lupek polecam PP 3-9x40 bo większa nie wejdzie a 6x40 może się rozlecieć.

No i czytać, czytać i jeszcze raz czytać, bo tu na forum masz wszystko, tylko trzeba poczytać.
H33 + Alchemik Inside + PP3-9x40
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

H35S pisze:H35stg wydaje mi się że wszystko jest ok ale czy trzeba by zrobić tzw przegląd zerowy??
H35S pisze:a razie chyba nie będę wprowadzał żadnych modyfikacji ale w przyszłości...może...
... ;)

Otrzymałeś chyba już na wszystko odpowiedź.
Ja jednak trwając w swoich przekonaniach i motywując do czytania - x1.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Czytaj, czytaj - a wiedza będzie Ci dana ;)
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
ODPOWIEDZ