Obrazek

hatsan 55

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
livemedkarollo
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

hatsan 55

Post autor: livemedkarollo »

Witam wszystkich jestem nowy na forum, ale czytam go od dłuższego czasu gdyż chcę kupić wiatrówkę i zdecydowałem że będzie to Hatsan 55s do tego lupkę Leapers 3-9X32 AO lub Luneta Leapers 5TH Gen 3-9x40 jeszcze nie zdecydowałem. Do tego od razu chcę zamontować zestaw od Alchemika aby miało to ręce i nogi. całość chcę zrobić sam.
Zdecydowałem się na Hatsana gdyż użekła mnie jego moc i narwistość do tej pory strzelałem z AK47 (kałacha) z bardzo dobrymi wynikami.
po zakupie i zmontowaniu na pewno napiszę jak to wszystko dziła.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2009, 16:34 przez livemedkarollo, łącznie zmieniany 1 raz.
Borys
Posty: 407
Rejestracja: 30 gru 2006, 13:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Borys »

Witaj karollo na Forum :witam: Super, że wiesz czego chcesz i jesteś zdecydowany :D Niedługo zauważysz, ze strzelanie i trafianie z broni palnej bardzo się różni od strzelania z karabinków pneumatycznych, a w szczególności sprężynówek. Będziesz musiał przyswoić kilka nowych, całkiem odmiennych niż w broni palnej zasad, ale wszystko jest tu opisane :D
Pozdrawia Darek: Hatsan 55 S + Leapers 3-9x40 AOMDLTS + ИЖ-53 + Laguna II 2,2 dCi 150 KM i coś jeszcze będzie...
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Ja dodam tylko, że niedługo zmienisz zdanie na temat wszechobecnej szmocy :) Życzę samych dyszek. H55 to fajny karabinek :)
Bezbronny
Awatar użytkownika
livemedkarollo
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: livemedkarollo »

hmmm zmieniłem zdanie http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?p=755 ... b553#75522
sporo osób polecało na początek używkę i jednak zaryzykuję
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 250
Rejestracja: 27 kwie 2007, 10:46
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

ja nie miałem na poczatku używki, kupiłem nowego H 55 bez S; info z tego forum pomogło mi w smarowaniu, konserwacji i tuningu, po roku dokupiłem lunetę PP 6x40 i wszystko śmiga jak ta lala

2 lata temu jako poczatkujący zdecydowałem się na nowego i dziś w moim myśleniu na używkę nie znajduję miejsca,
wyjąć nówkę z pudełka to prawdziwe emocje;

pozdrawiam
Hatsan 55 Long + tuning, pakuję w pokrowiec od Dronga, PP 6x40 naprawdę działa
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Zwłaszcza jeśli to ta pierwsza.... ;) Lecz fakt faktem bardziej opłaca się kupić używkę. Ja tak zrobiłem teraz przy kupnie hawusi.
Bezbronny
Awatar użytkownika
livemedkarollo
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: livemedkarollo »

dzięki za opinie uważam że co użytkownik to opinia kupię i sam się przekonam na pewno opiszę co i jak i co jeszcze pozmieniam dodam jakieś foty skupienia itp trzymajcie kciuki hehe
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

Są różne opinie (w końcu chyba mamy demokrację :) )
Moja opinia jest następująca: Będziesz zadowolony z zakupu :)

P.S Witaj :aloha: na forum.
Życzę miłego korzystania no i oczywiście samych dyszek ;)
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
ODPOWIEDZ