Obrazek

3.5-10x40 LONG RANGE z krzyżem MIL-DOT IR

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vieslav1967
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2006, 7:31
Lokalizacja: podhale

3.5-10x40 LONG RANGE z krzyżem MIL-DOT IR

Post autor: vieslav1967 »

Bardzo serdecznie witam wszystkich ze słonecznego Podhala:) Przeczytałem sporo tematów o lunetach na Hatsana na tym fantastycznym forum, ale liczę na to że ktoś z szanownych kolegów mi pomoże i powie czy warto sobie zawracać głowę taką oto lunetą: http://allegro.pl/item118645725_luneta_ ... szawa.html Wiem że najlepsze byłoby polecane Belomo, ale ta cena :/ Czekam na opinie i sugestie:)
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Witaj :luzik:

Ta lupka z linku to niestety Chińskie badziewie :blee:. Nie pożyje długo na Hatsanie. Porozglądaj się za jakimś Leapersem lub AGS-em. Napisz do hudy21'ego, może ma jeszcze jakiegoś.

[ Dodano: 3 Sierpień 2006, 18:01 ]
W Pryzmacie można jeszcze kupić Belomo za 250 zł. Musiałbyś z nimi pogadać. ( http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=21822&start=75 )
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

@Vieslav
Raczej nie licz na wiele od tej lunety. Wygląda fajnie, ale na tym się jej plusy kończą. Zbyt dużo bajerów w tak niskiej cenie to raczej nie wróży długowieczności. Lunety z IR, mildotem i boczną! paralaksą, które mógłyś założyć na wiatrówkę bez obawy, że się posypie, zaczynają się niestety od 1k zł w górę.
Lepiej zrób tak jak radzie Dude.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
vieslav1967
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2006, 7:31
Lokalizacja: podhale

Post autor: vieslav1967 »

No i to mi się podoba, przynajmniej dzięki wam nie umoczę kasy niepotrzebnie w jakieś Chińskie badziewie :) Dzięki za szybkie odpowiedzi.
"Hatsan 55s"
ODPOWIEDZ