Obrazek

Twinmaster Top

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Twinmaster Top

Post autor: arturio111 »

Witam, z zamiarem zakupu jakiegoś pistoletu nosiłem się już od bardzo dawna. Fajne bo wszędzie można zabrać i ewentualnie w razie nagłego całkiem nie kontrolowanego przypływu chęci po prostu postrzelać. Moim faworytem głównie ze względu na cenę, celność i "napęd" (PCA) był hw40. Ale jakoś zawsze szkoda mi było pieniędzy........aż całkowicie przez przypadek wpadł w moje ręce wspomniany twinek i już z nich go nie wypuściłem :) Od "syfonu" i tak już jestem uzależniony bo i ja i córka strzelamy z PCP więc jeden problem odpadł. Celne to diabelstwo i fajnie w ręce leży :D Poza tym trafił mi sie ciekawy zestaw jakiego w sieci nigdzie nie znalazłem bo mam w zestawie dwa kartusze. Gdzieś tam wyczytałem że można z jednego kartusza oddać 200 strzałów........w zakresie "zielonego" w kartuszu to raczej się nie da.....nawet nie wiem czy da się 150. Niestety plujkę kupiłem tuż przed wyjazdem z polski i nie zdążyłem sprawdzić. W każdym razie kartusze są dwa i zakładając że można z jednego strzelić 150 razy to przy dwóch mam 300. Raczej przy jednorazowym pykanku nie do wystrzelenia. W zestawie mam 6 magazynków!! I ciekawostkę....... to niebieskie na który magazynki spoczywają, po podniesieniu czarne pola się zapadają wraz z magazynkami nasypuje się śrutu zakręca i.... magazynki załadowane :) Co najlepsze że to naprawdę działa. Mam go już od jakiegoś czasu i miałem o nim nie pisać ale nie mogłem się powstrzymać od podzielenia się swoim szczęściem (niespodziewanym zresztą :):) ) oto kilka fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Postaram się napisać coś więcej jak tylko będę miał możliwość przetestować nabytek na strzelnicy :)
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Super

Post autor: jarek m »

Super pistol :)
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

gratulacje Artur! Samych dyszek! ja też stałem się posiadaczem pistoletu - Blow Air Power ale niestety pistolet jest nie dla mnie, wzrok płata mi figle ;)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

:) Mariusz może jak będę następny raz w polsce to skusisz się i przyjedziesz do nas na strzelnicę?? Może jakąś kawę wypijemy albo jakiś "cel" zrobimy?? :D Aż tak daleko nie ma. Gdybym miał samochód to podjechał bym do Ciebie ale u nas mógłbyś sobie popstrykać z różnych różności :)
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

pożyjemy-zobaczymy, u mnie też jest ok i całe 100m do dyspozycji, obwałowane i częściowo po bokach porośnięte drzewami także warunki idealne ;)
AA TX200 HC
ODPOWIEDZ