Obrazek

Wymiana lufy????

ODPOWIEDZ
olkrzys
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2006, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Wymiana lufy????

Post autor: olkrzys »

Witam.Na stronie http://www.sga.airguns.pl/ znalazłem że istnieje opcja wymiany lufy w Hatsanie na lufę od Slavii.Czy może ktoś z szanownych kolegów wie czemu miało by to służyc?Czy z oryginalną lufą od Hatsana bywają jakieś problemy?Pytam bo w H 55 mojego brata lufa zadarła się nienaturalnie do góry,co może byc tego przyczyną? :(
H 55 short plus AGS 4x40 plus PET plus zestawik od Hogana
m@rio
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:22
Lokalizacja: Wronki

Post autor: m@rio »

Moze gdzies udezyl lufa i sie skrzywila...

Co do zamiany lufy, to poprostu lufa od slavki jest (lub byla) lepszej jakosci i lepiej wykonana od tej w hatsanie.
H35 + Delta Optical 3-9x40
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

samowystrzał kolego-to jest przyczyna wygięcia lufy :!: Podczas niekontrolowanego samowystrzału lufa całą onergia sprężyny zostaje zatrzaśnięta na kostce, zaś sam jej przewód zostaje wygięty siłą jaka na nią działa ku górze-ot i wszystko. Co do lufy od Slavi to owszem, sam gwint jest dobrej jakości (lepszy niż w Hatsanach) ale zabieg ten jest dośc kosztowny, zaś sama lufa do Hatsana GW kosztuje w allegro ok 120 zeta + koszt przesyłki. Można też podjąć próbę jej naprostowania. Należy ją wykręcić, przez szmatke wkręcić w imadło i próbować podgiąć do dołu-powinno się udać, a jak nie to zakup nowej niestety.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

Swego czasu Hogan oferował do Hatsanów lufy Walthera za 120zł. Lepsze jeszcze od luf CZ :mysli: Nie wiem, czy ma je jeszcze w ofercie. Ma też oryginalne.
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
ODPOWIEDZ