Obrazek

Dla ciekawskich Drulov DU-10 Condor

Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

Człowiek jest ciekawy z natury, wiec postanowiłem zobaczyć, co jest w środku. Dzięki koledze Vlad z sąsiedniego forum, który dostarczył mi słowną instrukcje rozbierania na czynniki pierwsze. Pistolet jest bardzo prosto zbudowany i w sumie bardzo łatwo go rozebrać to taki mały Kałach. Ale co zobaczyłem w środku,a mianowicie znalazłem w jednym miejscu rdze i wszystko było suche jak pieprz, powiem szczerze ze jestem nie mile zaskoczony, spodziewałem się ze pistolet za taka sumie nie będzie wymagał obsługi przez jakiś czas.Mechanizm spustowy posiadał ostre krawędzie, które musiałem wygładzić,także zbijak wymagał poprawy reszta była okay. Po nasmarowaniu i złożeniu pistolet się okazał o wiele milszy i przyjemniejszy w użytkowaniu.(Tzn.przedewszystkim spust.) Niestety jak na złość nie miałem aparatu, ale postaram się w najbliższym czasie zrobić parę rozbieranych zdjęć. By zaspokoić waszą ciekawość.
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 238
Rejestracja: 23 cze 2006, 21:55
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wojtan »

A widzisz..... trzeba było zamawiać prosto w fabryce jak ja... Mój był naoliwiony :D

Że o szynie pod optykę przez grzeczność nie wspomnę... :D
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

Widziałem to wykonanie tej szyny powiem nie zbyt :PP .Jak na razie jest mi ona nie potrzebna a jak będę chciał to chłopaki mi wykonają w pracy laserową :D . A to ze go rozebrałem i poprawiłem o ile mogłem i umiałem, to tylko satysfakcja :D . W pracy mi zrobili przetoczkę i zakrętkę na końcówkę do ładowania z butli :PP .
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
Awatar użytkownika
Wojtan
Posty: 238
Rejestracja: 23 cze 2006, 21:55
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wojtan »

Hehe.... tak sobie nagle pomyślałem że czasem większą satysfakcję (niektórym) strzelcom daje majsterkowanie przy broni, niż wyniki strzelań...
Dziwne, prawda? :hm: :lol:
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

Wyobraź sobie że majsterkowanie trwało mniej więcej godzinę :PP . A przez cały tydzień leje deszcz ;( i nie za bardzo można postrzelać, a on czeka i jest gotowy :D .
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
ODPOWIEDZ