Obrazek

Ubrałem slavie 634.

Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Piękny kawałek drewienka i świetnie "wypreparowany" :)
Jeśli chodzi o krytykę, to nie widzę zastosowania przy lewej stronie chwytu tego wgłębienia, które idzie pod kątem w dół.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... d63e6ca256
Jeśli jesteś praworęczny, to bardziej pasowałaby tam półeczka na kciuk, wystrugana wzdłuż linii długiej karabinu.
Jeśli trzymasz kciuk wyprostowany w górę, to z prawej strony osady zrobiłbym więcej miejsca na ten palec. Tak, by środek opierającego kciuka był na środku osi cylindra.
To tyle jeśli chodzi o mnie.
Osada miodzio :)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, 9:32 przez Wierzbin, łącznie zmieniany 1 raz.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Darek
Posty: 829
Rejestracja: 14 lip 2006, 16:47
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Darek »

Wierzbin pisze:Piękny kawałek drewienka i świetnie "wypreparowany" :)
Jeśli chodzi o krytykę, to nie widzę zastosowania przy lewej stronie chwytu tego wgłębienia, które idzie pod kątem w dół.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... d63e6ca256
Jeśli jesteś praworęczny, to bardziej pasowałaby tam półeczka na kciuk, wystrugana wzdłuż linii długiej karabinu.
Jeśli trzymasz kciuk wyprostowany w górę, to z prawej strony osady zrobiłbym więcej miejsca na ten palec. Tak, by środek opierającego kciuka był na środku osi cylindra.
To tyle jeśli chodzi o mnie.
Osada miodzio :)
Witam

To wgłębienie zrobiłem podczas pasowania osady do dłoni i odrysowałem od tego palucha.
Początkowo miało być tak jak pisałeś, ale zrezygnowałem, ponieważ to osada ma być dla mię wygodna.Wiem, że straciła trochę na wyglądzie, ale chciałem mieś wygodny chwyt.Z prawej strony jest sporo miejsca na palec wskazujący. Ten skos wynikł chyba z tego, że chwyt pistoletowy jest pod kątem. Gdyby był pod kątem prostym podejrzewam, że kciuk był by w osi cylindra.
Dzięki
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, 9:32 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan953x12-44 mini
Było NORKONNIA ŁUCZNIK 87 HATSAN55 SLAVIA634 QB89 WALTHER LG210 PROSPORT
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Jeśli jeszcze można jakieś sugestie podać to mi by się jeszcze molet podobał na uchwycie i na łożu przed spustem. Najlepiej taki przyciemniany ;)
ODPOWIEDZ