Obrazek

Wrocław - kto, gdzie, kiedy :)

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław - kto, gdzie, kiedy :)

Post autor: irak »

Witam

Niedawno się zaopatrzyłem w H90, byłem wczoraj postrzelać pod estakadą koło Astry, dzisiaj pewnie też będę tak między 17, a 18 (może wcześniej). Na bron.iweb.pl jest dokładne info jak tam trafić w Grupa Strzelecka Wrocław. Z braku celów na razie eksterminuje puszki lub ewentualnie biore dwie w srodek wklejam tarczę i tak pykam. Jade na otwartych to na razie max do 15m bo jeszcze okularów nowych nie odebrałem, a obecne ciut za słabe mam (więc karabinka jeszcze nie ustawiałem bo nie widzę dokładnie :P).
Jak coś zapraszam i podaje gg: 6249979.

Pozdrawiam all :).
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

witaj! a dlaczego nie wpadniesz na zlot tawerny!?
to tylko 100km
a jak nie masz autka to autobusy są za grosze a z trasy ktoś z nas Cie odbierze
pozdrawiam Jarek
;slavka634;
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

ja juz pisałem wcześniej niestety w niedzielę mam zajęcia (+oddanie projektu a szefem grupy jestem) -> kurs cisco CCNA1 i nie dam rady po prostu.... :(
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

szkoda!
jestem z Psiego Pola i czasami pykam na starym stadionie lotnika albo nad widawą :)
;slavka634;
Awatar użytkownika
black
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2007, 18:58
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: black »

Hej, a strzela ktoś w rejonie poligonu na Sołtysowicach? Teren jest świetny - pełno różnych wojskowych "urozmaiceń" w postaci budyneczków, murków, wieżyczek, a i prawdziwe tarcze są 8) I nikt nie przeszkadza, manewry odbywają się 3-4 razy do roku więc nie ma obawy ;) Czasem można spotkać za to kolegów z forum pirotechnicznego ;)
Dobry teren jest też za Zakrzowem, w okolicach Ramiszowa, ogólnie ta strona miasta obfituje w dobre lokalizacje, polecam jako miejscowy :)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

kurcze felek, do wrocka mam godzine jazdy pociągiem :hm: chyba kiedyś trzeba bedzie sie zmówic to mnie ktoś odbierze ze stacjii :PP
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
black
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2007, 18:58
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: black »

No jasne, nie ma sprawy :) tylko teraz to tak nie bardzo bo sesja... :/ Ale kiedyś - czemu nie, naprawdę watro :D
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

zawsze to sie czlowiek czegos nowego nauczy, i kogoś pozna, postrzela z innego sprzętu ;)
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

ten teren na sołtysowicach jest naprawde super a w okolicach ramiszowa jest gdzieś stara strzelnica wojskowa :)
ostatnio pykaliśmy z Irakiem nad widawką przy Psim Polu
a przypuszczam ,że w okolicach Kiełczowa(nie osiedla) jest duzo terenów do strzelania :D
;slavka634;
Awatar użytkownika
black
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2007, 18:58
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: black »

Okolice Kiełczowa to pola, lasy i łąki a jednocześnie do Wrocławia mam 500m ;) Koło Ramiszowa jest lasek - a w nim stary poniemiecki kompleks bunkrów - magazynów amunicji :D Często tam bywam choć jeszcze tam nie strzelałem (karabinek mam od tygodnia) ale myślę że może być to idealne miejsce ze względu na nasypy ziemne którymi są otoczone owe bunkry :)
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

mamy grupe kolegów z wrocka
Irak
foxrysza
nunez
...Black
a moze przyjedziesz do Nas na ZLOT
to tylko 100 km!!
przeciez nie musisz byc całe 2 dni!
poczytaj o zlocie i napisz do mnie
pozdrawiam Jarek
;slavka634;
ODPOWIEDZ