Obrazek

Hatsan AIRTACT ED

Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: diacon-fox »

Do testów potrzeba:
1) dobrego strzelca (medalistę kuźwa a nie brodatego zmrola co wiatrówkę trzyma jak AR'a...weź :zalamka:),
2) 36 metrowej ośki i bezwietrznej pogody,
3) palika otulonego kołderką z mysiej pipki (pozycja obowiązkowa).
:)
Na drugim filmiku widać już było mniej więcej (mniej więcej, bo pominęliście dystans 36m i palik co jest kuźwa karygodne) jakie są możliwości karabinka...mi osobiście taki test budżetowego strzeladła wystarczy. Swoje już wiem ;)
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Zagorek »

Przemo w końcu jakaś meteorytyka w temacie - Brawo Ty :)
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Mamutowicz »

Ja też sie poddaję.. :D
Swoje se wiem i mnie to lotto, do sklepu nie pobiegnę po toto.. a jak się ktoś dzięki Wam napali i kupi a potem będzie marudził to go odeśle do Danego do Góry na dyskusję odganoleptyczną.. :D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Qbuś »

"Pointując" wszystko, możliwości karabinka (o którym ciągle piszą) są takie jak jego operatora (strzelacza) i fabryki, która to zrobiła, a film (testowy) jest tylko po to, żeby każdy zobaczył, że strzela i ftrafia (nieraz) :lol: . Każdy, kto z niego strzelał może wyrazić w miarę wiarygodną opinię o nim, a kto nie strzelał, teoretyzuje (wymądrza się, itp... , że o balonikach nie wspomnę :PP ), ale to jest moje zdanie i czekam aż karabinek trafi do Wrocławia :P .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: janusz22551 »

Oj Pany, Pany :nie: Jestem na forum od niedawna (maj 2014) i jeszcze tak niedawno, bo na początku mojej gościny tu, zupełnie inaczej to wyglądało. Co dzień gościło tu mnóstwo ludzi, pokazywało się po kilka tematów, i od czasu do czasu, ktoś wstawił jakiś test. Mniej czy bardziej udany, ale był. I wiecie co? Jeśli test nie przypadł do gustu, to zawsze chłopaki podpowiadali co zrobić inaczej, co jeszcze powinno się znaleźć w tym teście itd. itp., a jeśli znalazł się jakiś krytyk literacki lub filmowy, otrzymywał krótką piłkę w stylu; "Jeśli jesteś taki mądry, to poświęć swój czas i zrób to lepiej" Jakie to były fajne czasy :/
Nie wiem czy zapomnieliście, czy może nie doczytaliście, po co ten test powstał, więc przypomnę;
108 pisze: 30 maja 2018, 16:40 Jeśli to ma być alternatywa dla B coś tam coś tam to ok. Często przy okazji spotkań LOK Góra zadają mi pytanie: "Co kupić "nielatowi" bo chce ale nie wiem czy po 2 tygodniach się nie znudzi nie poleci to to do garażu?"...i co mam powiedzieć? Kup Pan TXa czy LGU. Bez jaj, H90 bardzo przyzwoity ale kolubryna, prawie 2 razy droższy i cięższy. Może jest to faktycznie jakiś pomysł na bezpieczne pierwsze kroki strzeleckie...jednak hatsan a nie "skośny" b12 czy jeszcze gorzej jego klon.

Nie wiem, nie strzelałem, nie widziałem...może kiedyś :hm:
A teorię o porównywaniu do Crosmana, czy podejrzenia o lokowanie produktu sami sobie dorobiliście.
Wyrażę tylko jedno swoje spostrzeżenie, po przeczytaniu tych wpisów. Macie niesamowity dar, do zniechęcania.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Mamutowicz »

janusz22551 pisze: 28 sie 2018, 21:38 Oj Pany, Pany [...]Macie niesamowity dar, do zniechęcania.
Oj Janusz, Janusz.. :) Masz niesamowity dar do.. zachęcania.. :D
A tak na poważnie.. to gdybym np chciał faktycznie pohejtować, to bym pisał pod filmem na YT a nie tutaj..
Chyba lepiej jak my tu u siebie sobie powtykamy : to mi się nie podoba, tak to odbieram, tak myślę.. niż oficjalnie w sieci po kimś pojechać .. ?
Idę o zakład, że jak będą robić następne testy to wezmą pod uwagę to co punktowałem, ja, czy inni..
Czy zniechęcam? Może.. Ale gdybym nie krytykował ze strachu przed zniechęceniem, to pośrednio utwierdzałbym w przekonaniu że wszystko było super i wszystkim się podobało..
Tak jak z moimi figurkami..
Zrobiłem pierwszą - wszyscy klaskali i cmokali..
Następna - tak samo..
Jeszcze jedną - sikali z radości..
ostatnią - .. chętnie się pozbędę wytworów tego kowala..

WTF?

Chodzi o to, że jakbym mógł z Danym posiedzieć przy browcu i pogadać, to może i któryś z nas pisał by tu posta z podbitym okiem, ale tej dysqsji pewnie by nie było.. :D
A że mamy kawałek do siebie, a do tego dobrze jest włączyć innych celem uzyskania różnych punktów widzenia - wychodzi burza mózgów.. ( gówno-burza czasem) :)
Założę się że Daniel podziela moje stanowisko.. :)
Wiecie.. Nie sztuka jest klaskać jak wszyscy klaszczą..
Sztuką jest stanąć i powiedzieć "Hola , cuś mi tu nie gra.. " nawet gdy inni klaszczą..
i to nie jest atak.. tylko zwykła wątpliwość.. :)
Sam mam takie doświadczenia.. Jednego dnia byłem Miszczem .. a drugiego podrzędnym kowalem.. :)
Ale że z tym "kowalem " kojarzy mi się zajebisty kubek i pellet holder - nie narzekam .. :)
Obrazek
Dzień jak mi to Mimut dostarczył .. zapamiętam na zawsze.. :)

Wspominki. :)

W każdym razie, Nie odbierajcie tego źle.. :)
Chłopaki zrobili test jak zrobili.. - Zapodali wynik.. - Ja obglądłem i zapodałem wrażenia.. - A od tego mamy foruma, żeby o tym dyskutować, kłócić się i przemądrzać na wyprzódki jak taki kamazek z bosym na spółkę.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Bosanowa
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni
Posty: 372
Rejestracja: 15 kwie 2017, 8:50
Lokalizacja: Toruń

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Bosanowa »

Mamutowicz pisze: 29 sie 2018, 9:03 ... A od tego mamy foruma, żeby o tym dyskutować, kłócić się i przemądrzać na wyprzódki jak taki kamazek z bosym na spółkę.. :)
Musiałem sprawdzić co oznacza "na wyprzódki". W pierwszym momencie miałem zgoła inne skojarzenia ;D
Piotr, obiecuję się więcej nie wymądrzać, wymandrzać czy kłócić albo co gorsza kłucić w takiej czy innej formie pisanej/mówionej.
___________________________________
janusz22551

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: janusz22551 »

Piotruś, dla mnie jesteś kowalem artystą! ;)
Awatar użytkownika
sharg_pl
Posty: 75
Rejestracja: 13 lis 2012, 16:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: sharg_pl »

Na wstępie chcieliśmy podziękować za wspaniałą pracę CO2 Collective. Na kanale są dopiero 4 filmy, przy 50 filmie, jesteśmy pewni, że nawet najwięksi sceptycy będą siadać z wrażenia i zachwytu ;)

Ponieważ nie było to poruszone w wątku, postanowiliśmy dopisać kilka bardzo ważnych kwestii.

Przede wszystkim cieszymy się, że, bądź co bądź, jedna z najtańszych wiatrówek Hatsan, AIRTACT ED jest wiatrówką bardzo przyzwoitą, co zostało potwierdzone w testach, przez specjalistów. Dla tego (teraz będzie to bardzo ważne ;) ) zapraszamy serdecznie do subskrypcji kanału CO2 Collective na portalu YT https://www.youtube.com/channel/UClnAic ... 5H5j5ThGpQ oraz do polubienia strony Formuła Hunter Classic https://www.facebook.com/Formulahunterclassic/ można również udostępniać posty i filmy z zamieszczonych powyżej linków.

Czemu? Ponieważ będzie się działo. W planach, po za przeglądem modeli Hatsan, jest wiele ciekawych i pouczających materiałów, nie tylko promujące markę Hatsan ale i cały sport strzelectwa pneumatycznego. Dla tego koniecznie subskrybujcie kanał aby nic Wam nie umknęło!

Jesteśmy pewni, że wiatrówki Hatsan same się obronią i wiele mitów runie. Co równie ważne, nasza współpraca nie jest komercyjna, nasze idee, łączą się po prostu w wielu aspektach. Dla tego obserwujcie uważnie, gdyż jest to jeden najbardziej obiektywny kanałów wiatrówkowych w sieci!
Nie sprzedajemy na forum - o towar pytaj w Twoim lokalnym sklepie
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: kamazek »

sharg_pl pisze: 29 sie 2018, 18:20 Przede wszystkim cieszymy się, że, bądź co bądź, jedna z najtańszych wiatrówek Hatsan, AIRTACT ED jest wiatrówką bardzo przyzwoitą, co zostało potwierdzone w testach, przez specjalistów.
No, nareszcie jakieś konkrety ! :)
Poproszę linka do tych testów :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Nduro
Posty: 24
Rejestracja: 01 sty 2016, 0:22

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Nduro »

No to teraz już jest pewne że Żwirek kręci z Muchomorkiem ;-) Panowie coco jumbo i do przodu bo
czekam z niecierpliwością na obiektywne testy, jest kilka modeli które mnie interesują, głównie z dolnym naciągiem.
BSA Polaris 4,5
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Mamutowicz »

Bosanowa pisze: 29 sie 2018, 10:48
Mamutowicz pisze: 29 sie 2018, 9:03 ... A od tego mamy foruma, żeby o tym dyskutować, kłócić się i przemądrzać na wyprzódki jak taki kamazek z bosym na spółkę.. :)
Musiałem sprawdzić co oznacza "na wyprzódki". W pierwszym momencie miałem zgoła inne skojarzenia ;D
Piotr, obiecuję się więcej nie wymądrzać, wymandrzać czy kłócić albo co gorsza kłucić w takiej czy innej formie pisanej/mówionej.
Tomek.. No ale o to chodzi żeby pisać swoje zdanie.. :)
To co napisałem o wymandżaniu to żart oczywiście.. ( kiepski w tym jezdem cuś. :/ )
Widzisz.. jak nie powiesz że coś ci się nie podoba, to inni nie będą wiedzieli że ci się to nie podoba i dalej będą robili to co ci się nie podoba, nie wiedząc że ci się to nie podoba.. a wtedy tobie nie będzie się to podobać jeszcze bardziej, ale oni nie będą wiedzieli że ci się to nie podoba i dalej będą robili to co ci się nie podoba aż ty się w końcu kiedyś fqrwisz i powiesz że ci się nie podoba a oni: A to czegoś od razu nie mówił że ci się nie podoba..? :)
:D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: zbisz41 »

To jest test , normalny amatorski (na razie ;) ) sprzętu .
Test adekwatny do jakości i przeznaczenia sprzętu.
Nie jest to profesjonalny laboratoryjny test a test użytkownika i dla użytkownika takiego segmentu karabinków.
Gdyby teraz koledzy zmontowali oba filmiki :
do pierwszego w miejsce ala tarczy wsadzić tarcze z drugiego , mamy wszystko co interesuje potencjalnego kupca i użytkownika karabinka za 350 PLN.
To jest test bo :
-mamy profesjonalny sprzet pomiarowy
-opis techiniczno użytkowy
-pokaz praktyczny
Nawet te baloniki tu nie przeszkadzają , baloniki czy figurki czy puszki ,,,jeden wujek :lol:
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: Mamutowicz »

No niezbyt jeden wujek.. bo do baloników na 50m można trafiać nawet z procy że o narkomanii germany nie wspomnę..
;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Hatsan AIRTACT ED

Post autor: zbisz41 »

Obrazek
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
ODPOWIEDZ